Dyskusja

Cracovia Lech Poznań

Cracovia - Lech Poznań
11 maja, 20:30

1 : 0
Relacja

-M-

Przede wszystkim trener z jakąś marką. Wielu poprzednich trenerów Legii kończyło źle, ale chociaż coś pozytywnego po sobie zostawili. RSP poprawił defensywę i stałe fragmenty gry i do tego sprowadził Martinsa. Jozak nauczył Niezgodę grać w piłkę i do tego sprowadził Remy'ego, Cafu i Vesovica. Magiera nawet odkrył Sanogo i poprawił grę na skrzydłach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Białe Legiony

Zostań ukrytym sponsorem Legii i zapłać za pracę dla Legii np. Kloppa.
Może być inny trenerski Tuz , ... wyłóż kasiorę ( po cichu , nikomu nie powiemy).
Pogadamy po .... wystarczy trzech miesiącach , zobaczymy co powiesz ?:)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-M-

Ale dlaczego mówisz o Kloppie. Przecież podałem przykład Berga i Finka. Są inni kandydaci na horyzoncie np. Skrypnyk czy Gula.

| Odpowiedz
blokuj
Białe Legiony

Pan Berg ... już był , dziękujemy za .... długie spłacanie kontraktu , za honorowe podejście do tematu.
Jedynym , Jedynym , który mógł by tu zagrzać miejsca , nawet w przypadku ewentualnych podknięć , kryzysów byłby Czerczesow.

| Odpowiedz
blokuj
-M-

Inni trenerzy mogliby do potknięć nie dopuścić. A nawet jeśli to by z nich wyszli. Berg miał swoje złe chwile, ale za jego czasów graliśmy najlepiej pod względem taktycznym i zdominowaliśmy grupę LE.

| Odpowiedz
blokuj
-M-

No i Vuko nikogo nie sprowadzi konkretnego do tej ekipy, bo nie ma żadnych znajomości. Inni trenerzy to chociaż sprowadzili naprawdę dobrych zawodników. Vuko tak jak Klaufrić nikogo nie wezmą dobrego.

| Odpowiedz
blokuj
-M-

To prawda. Nie jest. Ale nasz dyrektor sportowy jest koszmarny. Niemniej jednak inni trenerzy mieli znajomości i sprowadzali do Legii liderów.

| Odpowiedz
blokuj
-M-

RSP - Martins
Jozak - może liderów nie sprowadził, ale Cafu, Vesović i Remy odgrywają bardzo ważne role
Magiera - Jędrzejczyk, do tego Sanogo nawet jak u nas nie odpali to pójdzie za dobre pieniądze

| Odpowiedz
blokuj
-M-

Martins jest naszym liderem obecnie. Nie wiem co masz na myśli poprzez wyrobników, ale Martins to facet, bez którego środek naszego pola praktycznie nie istnieje, więc jeśli on nie jest liderem to nie wiem jak rozumiesz to pojęcie.

| Odpowiedz
blokuj
Białe Legiony

ok , Martinsa teraz jest liderem środka pola , ale na pewno nie Liderem drużyny :)
Takimi byli np. : Leszek Pisz , Koman Kosecki , Darek Dziekanowski , Jacek Zieliński , Ljubuoja , Radovic i wielu , wielu innych , których na 100% pominąłem i ich za to przepraszam . Ale ku... a nie mów mi że Martins jest liderem drużyny :)

| Odpowiedz
blokuj
-M-

Liderem drużyny jest ktoś kto jest jej niemalże niezbędny w układance. Ci których wymieniłeś byli tu dłużej i dawali więcej, ale liczy się to co jest tu i to co jest teraz. Lider drużyny nie musi mieć nie wiadomo ile do powiedzenia w szatni. Ja wolę liderów takich jak Martins, którzy robią to za co im się płaci i robią to fantastycznie. "Liderów" takich jak Rado czy Malarz, którzy na dzień dzisiejszy tylko sobie rozmawiają w szatni? Ich liderami nie nazywam.

| Odpowiedz
blokuj
-M-

Drużyna z Bereszyńskim, Dąbrowskim (wtedy w mega formie), Moulinem, Guilherme, Vadisem, Niko i Prijo była drużyną z liderami na boisku, a nie w szatni. Zaliczyli gonga o klasę w dół czy byli najlepszą ekipą ostatnich lat?

| Odpowiedz
blokuj
Rozpierdek

Wystarczy kupić Legię od pana Mioduskiego i sobie zatrudnić na trenera kogo się chce...Nic prostszego przecież;))
Ale taniej jest krytykować;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Rozpierdek

Raczej najbardziej trafiony.....Bo na forum to są sami znawcy, którzy lepiej wiedzą kogo kupić, zatrudnić niż kierownictwo Legii....Absurd???? O tak!!! Dlatego do takiego absurdu przedstawiam adekwatny argument.....

| Odpowiedz
blokuj
-M-

To taką logiką ja idąc do restauracji, która wygląda jak melina, a dania w niej serwowane są koszmarne nie powinienem się wypowiadać, bo przecież mogę sobie kupić restauracje i lepiej nie zarządzać. To tak nie działa Rozpierdek. Krytykuje, bo mam prawo i mam wystarczająco dużą wiedzę by to robić.

| Odpowiedz
blokuj
Rozpierdek

Jak chcesz zmienić lokal na lepszy to zacznij w nim pracować, daj coś od siebie.....bo krytykować to każdy może, nic to nie kosztuje......a i efektów raczej też z tego mało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-M-

Ehhh. Rozpierdek... ciężko się z Tobą rozmawia. My już nawet nie gadamy o problemach Legii (co było głównym tematem całej rozmowy) tylko zaczynasz mi wmawiać, że nie mam prawa krytykować Legii, bo przecież tam nie pracuję i nic od siebie nie daje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-M-

Jak już łapiemy za słówka to zamień melina na piękne miejsce w centrum miasta, ale wciąż z koszmarnym żarciem.

| Odpowiedz
blokuj
Don velo el Belarus

Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte wnioski po tym co jest w tej rundzie i od nowego sezonu drużyna będzie grała o wiele lepiej no a przede wszystkim skuteczniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Białe Legiony

Korona nie spadnie , .... jakaś katastrofa musiałby się zdarzyć.
Korona zadomowiła się na dobre w Eklapie i działa czasami jak wulkan na ziemi , który potrafi ostro namieszać :)

| Odpowiedz
blokuj
Don velo el Belarus

Lettieri miał czas, że robił naprawdę solidną robotę, przykład jesień 2017 i jesień 2018, wiosną gra bardzo źle nie wygląda, nie ma skuteczności po prostu, dam przykład takiego Forbesa, który co mecz stwarza wiele sytuacji i wszystko w bramkarza albo obok bramki strzela, ja myślę że niekoniecznie trzeba zwalniać trenera tylko zarząd powinien zatrudnić dodatkowego trenera, który pomoże odbudować skuteczność.

| Odpowiedz
blokuj
Białe Legiony

spoko Filip , nie pytam z agresją , tylko rzeczowo podchodzę do tematu.
Bo każdy krytykuje , ale nie bierze pod uwagę ża za tym wszystkim kryją się spore pieniądzę i ktoś musi je wyłożyć. Nam się łatwo mówi o transferach :) Postaw siebie w sytuacji , gdzie musisz wydać .... 1 mln euro (ok. 4 mln. zł) i bierzesz na siebie odpowiedzialność czy gość tak na prawdę potrafi prosto kopnąć piłkę :)

| Odpowiedz
blokuj
Białe Legiony

Nie znam cmentarzy w Kielcach , wiem że ten był i jest w tym samym miejscu :)
Sklepik klubowy też jest centralnie otwarty od strony ulicy .
Kiedyś wbiliśmy centralnie nad drzwiami nasze wlepy ... wisiały przez prawie tydzień :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.