Wątek dotyczący artykułu

Czarna lista Lionela Messiego. Argentyńczyk chce, by trójka piłkarzy odeszła z FC Barcelona

FC Barcelona dominuje w La Liga, ale nie jest w stanie sięgnąć po triumf w Lidze Mistrzów. W klubie trwa poszukiwanie winnych. Nie jest pewna pozycja Ernesto Valverde, ale zdaniem Lionela Messiego powinno odejść przede wszystkim 3 piłkarzy.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Jurek Maślanka

Ja jestem kibicem i szlag mnie trafia jak jeden lamus obwinia wszystkich w koło za porażkę sam grając jak ostatni łach. Messi nie ma psychiki i tak uważam bez względu na to że nazywasz mnie dzbanem. Nic nie ugrał na międzynarodowej niwie ( 4 razy LM w 12 lat) i już nie ugra. KIbicowanie Barcelonie to też krytyczne postrzeganie zachowań jej graczy. Poza tym La Liga jest słaba a w tym sezonie ultra słaba i nie zmnienisz tego faktu nawet swoim marudzeniem. Poczytaj krytykę innych wobec postawy Messiego - choćby brazylijczyka Ronaldo - a nie się egzaltuj Messim bezkrytycznie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.