Dyskusja

Bundesliga. Odłożona koronacja Bayernu! Borussia nadal w grze! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Bayern zaledwie zremisował z RB Lipsk 0:0 i przedłużył szansę Borussii Dortmund na zdobycie tytułu mistrza Niemiec. Monachijczycy mają tylko dwa punkty przewagi nad BVB. Losy mistrzostwa rozstrzygną się w ostatniej kolejce. Ogromne kontrowersje wywołała sytuacja z 51. minuty, gdy Bayern zdobył gola, a po powtórce VAR został on anulowany. Sędzia dopatrzył się bowiem Roberta Lewandowskiego na pozycji spalonej. Działacze Bayernu nazwali tę sytuację "żartem roku". Zobacz sam, czy był wtedy spalony.

obejrzyj wideo

Waldemar Gołembowski

A dla mnie pomimo że nie jestem jakimś fanatykiem Bajernu to jest żart. Zrobiłem stopklatke w momencie podania/strzału i lewy stoi łeb w łeb z obrońcą a jeśli jest taka sytuacja i potrzebna byłaby foto komórka do rozstrzygnięcia to grę z duchem sportu się puszcza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
demek

W jakiejś stacji (chyba RTL) analizowali tą akcję i wytyczyli linię, spalonego nie było, na dodatek pokazali, że kamera, z której sędzia oglądał powtórkę w trakcie weryfikacji VAR była pod takim kątem, że sędzia nie miał szans tego dobrze zobaczyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.