Dyskusja

stachu76

Ja tylko z Zadziwionym gadam na PW, jeżeli On okaże się adminem to ja się oświadczę swojej narzeczonej a potem zaproszę go na świadka jak sie będę chajtał, bo w co jak w co ale w to to bym nigdy nie uwierzył:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-M-

Domyślam się, ale tutaj ludzie mają wgląd do tego co piszesz. Więc nie zdziw się kiedyś jak napiszesz tam coś i ktoś inny niż Zadziwiony się przy okazji o tym dowie.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karo1

Ok. Ja nie ogarniam. Nigdy tez na Pw nie pisałem ani zadnych danych noe dalem wiec tak czy inaczej nic na mnie nilt nie ma.

| Odpowiedz
blokuj
-M-

Bo tak to tu wygląda. Są ludzie z dostępem do rzeczy, do których dostępu mieć nie powinni. Blue stalkuje Daniela i Białą Dumę praktycznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-M-

Wiem Stachu. Po prostu mówię, żebyś tam na pw żadnych adresów, numerów telefonu czy czegoś ważnego tam nie pisał nigdy. Przerzućcie się najlepiej z Zadziwionym gdzie indziej by gadać na osobności. Mail, Skype, Discord, cokolwiek. No chyba, ze gadacie sobie o gotowaniu czy czymś takim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
zadziwiony

Nawet nie mów. Przekazałem Stachowi kilka sekretnych przepisów i aż mnie zmroziło na myśl, ze mogłyby się dostać w niepowołane ręce!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
stachu76

Gadamy o gotowaniu, o współżyciu karaczanów madagaskarskich, o roślinach pastewnych, o Catherinie-Zeta Jones, o bajce sąsiedzi, o tym jak bardzo skomplikowana jest budowa cepa, o przyjaźni Radziecko- Jugosłowiańskiej, o cyckach, o zgrabnych laskach, o grubych babach, śpiewamy piosenki anty polityczne, obrabiamy dupe komu tylko popadnie ( zwłaszcza samym sobie), podziwiamy piękne jędrne młode piersi, solimy wszystko co popadnie a zwłaszcza pieprzymy i w imieniu swoim jak i Zadziwionego mogę napisać będąc świadomym grożącego bana że najbardziej to mamy wy..bane na wszystko co się dzieje dookoła:)
To pisałem ja, stachu76.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
-M-

Dzieciaku gdyby ktoś faktycznie chciał na ciebie zmarnować czas i cię podciągnąć do odpowiedzialności prawnej to by to łatwo i gładko zrobił, a żadne twoje usuwanie komentarzy by ci nic nie dało ;DDDDD

| Odpowiedz
blokuj
-M-

Oj koleżko. To dalej ty nie rozumiesz ;D. Myślisz, ze jak zmieniłeś sobie awatar, nick, usuwasz komentarze i maskujesz sobie IP jakimś pierwszym lepszym programem to nikt by ci nie udowodnił tego co tu robisz ;DDDD

| Odpowiedz
blokuj
-M-

To nie ja musiałbym ci to udowadniać ;D. Nie masz wiedzy o niczym, myślisz, że Amerykę odkryłeś, bo usuwasz komentarze i zmieniasz nicki może nawet IP ;DDDD. Nie musisz już pieluch zmieniać, ja i tak nie zamierzam nic z tym robić, bo mnie to akurat bawi jak próbujesz robić z siebie bożka i arcygeniusza, a jesteś dalej tak samo głupi jak kiedyś gdy cię dzień w dzień publicznie kompromitowałem ;DDD

| Odpowiedz
blokuj
-M-

Pewnie, że tak. Ale gdyby ojciec Filipka jakimś cudem by się dowiedział co on tu wyrabiał to chłopaczek miałby ostry problem ;D

| Odpowiedz
blokuj
You know who i am

Wiesz Blue tak dużo raczej Filipowi nie zrobił, bo tylko go szantażował podobnie jak ty że napsize do ojca, a Jagafan przezs wiele miesięcy ciągle wchodzi mu na głowe to w tym byłby problem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.