Wątek dotyczący artykułu

Puchar Polski: Wisła znów zawiodła w końcówce. Jedenaste trofeum z rzędu dla PGE VIVE!

Puchar Polski znów nie dla szczypiornistów Orlenu Wisły Płock. Nafciarze postawili niezwykle trudne warunki graczom PGE VIVE, ale szesnasty tytuł (a jedenasty z rzędu) powędrował na konto kielczan (26:25).

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

Mecz był zgodnie z przewidywaniami na styku, Wisła grała bardzo solidnie a nasi grali tak, żeby czasami nie nabawić się głupiej kontuzji. Płock mógł to wygrać, lepszej okazji na trofeum może już w najbliższym czasie nie mieć. Brawo dla naszych za pełen spokój i wygraną. Osobny akapit to realizacja spotkania przez TVP i o zgrozo "komentatorzy". Ja myślałem, że Nowiński bredzi w tej telewizji ale jak posłuchałem sobie tej pani (Mlakar jak na skrzydłowego ma świetne warunki! 192 cm! XDXD), to doszedłem do wniosku, że Nowiński jest wirtuozem komentowania. Koszmar. Kamerzyści chyba na umowę zlecenie, albo na stażu, tablica na ekranie w zasadzie bezużyteczna. DNO totalne. Dekoracja? A po co, lepiej puścić studio F1. Boże broń, żeby TVP przejęło ligę, albo co gorsza LM...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
alex1234

To prawda. I jeszcze coś było nie tak z dystrybucją biletów przez internet. Biletów już nie było a bardzo dużo wolnych miejsc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wujo66

Fakt, TVPPiS dało dziś popis nieudolności w realizacji transmisji, a komentatorzy to po prostu bajka nie z tej ziemi. Nie wiem kto, to komentował, ale żenada była na całego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
John_Rambo_

Do Jacka Laskowskiego nie można się przyczepić, ale Stachowska to porażka, mogłaby się choć troszkę przygotować merytorycznie do spotkania, bo po prostu wymyślała fakty. W studio też tragiczny poziom pytań, Józek i Rombel nawet sami nie wiedzieli jak na nie odpowiedzieć. Najlepsze było puszczanie powtórek w trakcie trwania akcji, nie mogli również nadążyć z pokazywaniem kontr, ehh.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
unabomber

Mlakar to skrzydłowy. Kulesza to najwyższy gracz na boisku(co tam, że Gębala 2,12m). PP zdobyło Vivie a nie Vive. Nazwisko Zdrahala się nie odmienia. Rzut z biodra nie może być wykonany z drugiej linii.
Co tam jeszcze było? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
John_Rambo_

Chyba wszystko wymieniłeś, choć w trakcie meczu był ubaw co chwilę. Dla kogoś, kto ogląda piłkę ręczną od święta może i to nie robi różnicy, ale chociażby użytkowników tego forum, takie wpadki kłują po uszach. Przykładowo ktoś zaczyna swoją przygodę z handballem, posłuchał takich bredni i teraz będzie w to wierzył, choć i tak szczęście, że Iwański tego nie komentował, bo wtedy zostałoby tylko wyciszenie głosu :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
unabomber

Serio? Chyba wiem o co chodziło p. Stachowskiej, ale bije do tego, że nie potrafi odpowiednio dobrać słów a występuje w roli eksperta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.