Wątek dotyczący artykułu

F1: Robert Kubica ostatni na mecie. Grand Prix Hiszpanii dla Lewisa Hamiltona

Robert Kubica ukończył Grand Prix Hiszpanii na ostatniej pozycji. Wyścig na torze Catalunya zakończył się wygraną Lewisa Hamiltona, który tym samym został liderem klasyfikacji generalnej F1. Fatalnie po raz kolejny wypadło Ferrari.

przeczytaj cały artykuł

Kibic____

Kiedy wreszcie skończy sie podniecanie Kubica . Towbiefobrze mozemy kibicowac Kazachom w turnieju skoczni... maja chłopaki gorsze narty, gorsze kombinezony toteż skacza 40m słabiej niż inni... podobnie jak Kubica. Nie ma auta i nie ma juz umiejętności takich jak najlepsi. Skończmy te farsę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jarodnb orzel

Nie wiem,ale jak uważasz,że pora kończyć "podniecanie" Kubicą,to zacznij od swojej persony.Ty też "podniecasz" się Kubicą,chociaż robisz to w negatywny sposób i trochę hejcisz jak przystało na janusza.Podobnie jak inni janusze nie rozumiesz,że produkując hurtowo swoje wynurzenia na temat Kubicy nakręcasz "podniętkę" poprzez kliki.
Moja rada jest taka:Zacznij od siebie i jak masz ból doopska to po prostu przestań czytać i komentować zawistny człowieku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic____

Zawistny-czujący silną niechęć, nienawiść do kogoś z powodu jego sukcesów, powodzenia, kierujący się tym uczuciem; pełen zawiści, bardzo zazdrosny.
Ja nie czuje niechęci ani do Kubicy ani do innych ludzi. Czuję ją do twórczości uprawianej przez pseudodziennikarzy oraz decyzji Mateusza morawieckiego o sponsorowaniu Kubicy. Pisałem to wiele razy. Doskonale rozumiem, ze komentując uczestniczę w tym, co krytykuję ale nie robiąc tego również nie rozwiązuje problemu. Pluralizm jest potrzebny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jarodnb orzel

Kubica jest Ci neutralny,ale za to masz ból doopska,że jakiś dziennikarz pisze artykuły i ma kliki(a tu kurła cwaniak-pseudodziennikarzyna).Przedstawiasz narrację anty-pisiorów i nigdy nie zrozumiesz,że Orlen wykonał świetny ruch,bo nie interesujesz się F1 i nie rozumiesz jak funkcjonuję ten świat.Twoje wypowiedzi ni mają nic wspólnego z pluralizmem,bo mówiąc,że Morawiecki sponsoruję Kubicę,udowadniasz,że nie rozumiesz tej sytuacji,a łyknąłeś jakąś "januszową" teorię.Naprawdę,są strony poświęcone tematyce f1,rozkładające wszystko co się tam dzieje na czynniki pierwsze i merytoryczne fora.Nie podlinkuję,bo może nie przejść,ale powinieneś bez trudu znaleźć.Zapoznaj się z tematyką,a twoje spojrzenie na cały sport,a również na ruchy Orlenu ulegnie diametralnej zmianie.Na padoku mnóstwo osób nie może wyjść z podziwu,że za pieniądze na waciki(10mlneur/perseasson),jakaś firma z Polski ma reklamę na bolidzie F1!!Szacowany minimalny wkład do tej pory za reklamę na bolidzie to 30-40mlneur/perseasson.1mlneur to w takim Renault płaci sponsor którego logo jest na rękawiczkach Ricciardo.Orlen zrobił dobry deal i to nie jest moje zdanie.To mówią Ci,którzy robią duże pieniądze siedzą w tym interesie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.