Wątek dotyczący artykułu

Orzeł - Lokomotiv: Pogrom Łotyszy. Świetny powrót Jeleniewskiego (relacja)

Orzeł Łódź rozbił osłabiony Lokomotiv Daugavpils aż 57:33. Bardzo dobry powrót do drużyny Lecha Kędziory zanotował Daniel Jeleniewski. Orzeł pokazał moc. Łotysze natomiast bez Timo Lahtiego tracą wiele ze swojego potencjału.

przeczytaj cały artykuł


Marco Polonia

Loko odpuściło wynik brak armat, nie stosowanie rezerw .Czy by coś zmienily nie wiadomo ale nawet ni było próby. Brak Lebiediewa w nominowanych też o czymś świadczy. Loko nie ma o co się bić jedzie jakby towarzysko to wypacza idee sportu. U siebie może będzie się stawiać ale na wyjazdach nie ma takiej potrzeby. Z kasą tam szału nie ma i trzeba im dziękować że jadą bo 6 zespołowa 1 liga to byłby żart.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
surge

Też tak uważam. Wiadomo chcieli powalczyć mimo osłabienia, bo kasa leży na torze, ale Lokomotiv jeździ w Polsce bez większej presji. Wróci Lahti i znów będą odbierać punkty. Ten sezon jest upośledzony bo nikt nie spadnie bezpośrednio, a w barażu raczej większe szanse ma zespół z wyższej ligi (choć w ostatnich sezonach ta teza się nie sprawdza). I pewnie niektóre zespoły jadą na większym luzie finansowym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.