Wątek dotyczący artykułu

Zbigniew Boniek dzwonił z gratulacjami. Kibice Polonii Bydgoszcz zaczynają mówić o awansie (bohater weekendu)

Brązowy medal MPPK i wygrana w Krośnie. Polonia Bydgoszcz w dwa dni sprawiła dwie niespodzianki. Kibicom przypomniały się lata świetności. - Klimat się ocieplił. Fani już krzyczą, że teraz trzeba awansować - mówi właściciel klubu, Jerzy Kanclerz.

przeczytaj cały artykuł

Xing Zao Chan

Ja napisałem tylko, że coś śmierdzi. Może chodziło mi o jakąś zagubioną sprężynkę w gaźniku;) Ale czy podłożył się czy sprzedał to już ty dewagujesz na ten temat.
A może ma syndrom Grega i mu się kaska nie zgadzała:) Kto to wie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Xing Zao Chan

To nie patrz bo się w kamień zamienisz hehe...Ja wam naprawdę źle nie życzę i cieszę się, że się odradzacie. Bydzia naprawdę zasługuje na żużel na najwyższym poziomie. A co do Bońka to niech wam służy lepiej niż naszej piłce nożnej. Po blamżu na mistrzostwach którego był jednym z twórców i braku jego dymisji nie trawię gościa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Xing Zao Chan

Nie ty mi będziesz mówił co mam pisać...Zobaczymy w następnym meczu kto miał rację i jak Paweł pojedzie. Z normalnie jeżdżącym Hlibem dostalibyście w palnik i tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.