Wątek dotyczący artykułu

Zbigniew Boniek dzwonił z gratulacjami. Kibice Polonii Bydgoszcz zaczynają mówić o awansie (bohater weekendu)

Brązowy medal MPPK i wygrana w Krośnie. Polonia Bydgoszcz w dwa dni sprawiła dwie niespodzianki. Kibicom przypomniały się lata świetności. - Klimat się ocieplił. Fani już krzyczą, że teraz trzeba awansować - mówi właściciel klubu, Jerzy Kanclerz.

przeczytaj cały artykuł

trz1971

Jurek. Nie ma co czekać z awansem do 2020. Nikt nie daje gwarancji że za rok Polonia awansuje gdy wróci "głodna" i bez długu Stal Rzeszów. Poznań, Piła czy Krosno też będą chcieli awans. Jeśli Polonia w przyszłym roku nie awansuje to będzie oznaczało czwarty rok w 2 lidze! 2018, 2019, 2020 i 2021a to za długo na tak zasłużony klub jak Polonia Bydgoszcz. Więc jeśli będzie okazja jechać teraz o awans to trzeba to wykorzystać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gryfik

Masz rację ! Jesli tylko nadarzy sie okazja to spieprzać z tej 2 ligi ! Lepiej w piewszej okrzepnąć , nawet przez 2 lata nie pchając sie na siłe do Extra i w 2021 lub 22 wchodzić do najwyższej klasy , gdzie nasze miejsce ale teraz iść za ciosem , już czas !

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gooroo30

Pewnie, że tak. Żałobę czas skończyć ;-) Grudziądz daje radę z finansami to tak wielkie miasto jak Bydgoszcz też sobie poradzi ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
BlantomaN1920

Widzę, że z Ciebie taki kibic jak wiatr zawieje . W relacji z Krosem pisałeś o moim i teoretycznie swoim ukochanym klubie, że to frajerzy a potem biłeś brawo. A teraz chcesz, żeby Ci "frajerzy" awansowali do 1 ligi ? No coś mi się tu nie zgadza, to jak to z Tobą w końcu jest kolego ? Jesteśmy frajerzy i nie potrafimy dowieźć wygranej w 2 lidze a tu nagle chcesz awansu do 1 ligi ? Pozdrawiam i proponuje bardziej ważyć słowa następnym razem, a wiem że Polonia i dobro Polonii jest w Twoim sercu bo dużo tutaj czytam, ale mało się wypowiadam, ale czasami jest za ostro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
darek pe

No to szkoda, ze tak rzadko sie tu udzielasz, bo fajny i moim zdaniem bardzo trafny jest Twoj komentarz. Wpadaj tu bardziej regularnie! Pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
darek pe

Na pewno każdy ma jakieś swoje racje, ale patrzmy do przodu. Najtrudniejsze czasy prawdopodobnie już za nami i czas na tworzenie dobrej atmosfery wokół naszego klubu. Zgoda buduje... ! Pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
BlantomaN1920

Znowu mnie atakujesz ? Nie znasz mnie czlowieku a mnie cisniesz i piszesz nie prawde., bo ci zwrocilem uwage, ze piszesz o swoim klubie frajerzy a potem ich wieblisz ? Prawda boli ? Jak CI pisałem wczesniej choze na Polonie od 94 roku DO DNIA DZISIEJSZEGO. Jak Polonia spadła za Hanockca byłem więcej razy na POlonii niż TY, wielki kibicu. Wiec skoncz mnie oczerniac i pisac w moja strone co kolwiek, bo ja do Ciebie grzecznie, konstruktynie, a TY z ryjem. Malo tego obrazasz mnie i oczerniasz na forum publicznym. Takze jak czegos nie wiesz po prostu zamilcz :) I nie wiem co Ty masz z tym ARTEGO, ale nawet nigdy nie był ma tam na hali :) Tak się składa, że chodze tylko na Polonie bo ten sport i klub kocham. Także odbij.
P.S I jakbys miał problem czytania ze zrozumieniem to napisałem w swoim pierwszym poście, że jestem tu od dawna, czytam, obserwuje, ale się nie udzielam. Własnie chyba ze względu na takich ludzi jak TY. Bo czlowiek pisze Ci cos grzercznie, prosto z serca a ty rzuczasz błotem i nieprawdą w ogole mnie nie znajac. Naprawde podniosles mi cisnienie tekstem "Ty gdzie byłeś jak Polonia była na dnie 2 ligi co??? Teraz się pojawiłeś bo są lepsze wyniki?" Ale czytajac to forum już od dawna było widome, że jestes toskczyny co pokazuja Twoje ataki i posty do innych uzytkownikow. Odsylam Cie jeszcze raz do przeczytania mojego pirwszego postu o ktory sie do mnie sprules i przeczytaj go ze zrozumieniem. Bez odbioru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
trz1971

Ty gdzie byłeś jak Polonia była na dnie 2 ligi co??? Teraz się pojawiłeś bo są lepsze wyniki? Ja byłem zawsze niezależnie jak wiał wiatr a Ty pewnie w ciepłej hali na Artego bo tam był wynik. Podtrzymuję to że Polonia przez moment w tym meczu zachowała się jak ostatni frajerzy! Nie można tak tracić drugi już mecz przewagi bo to świadczy o braku profesjonalizmu. Gdyby w ten sposób przegrali to kibic sukcesu już nie przyjdzie. Na szczęście się ogarneli. W meczu żużlowym trzeba być cały czas skoncentrowanym a nie jak 10 pkt przewagi to fotelik i luzik. Wyobraź sobie takie coś w finale.Teraz jest fajnie bo cieszymy się że w ogóle coś wygrywają ale później kibice już nie będą tak wyrozumiali. Ty natomiast bądź z klubem też jak jest źle a nie jak jest dobry wynik.

| Odpowiedz
blokuj
dokker

Kibicem się jest a nie bywa. Byłem z naszym klubem nawet jak o stawiali doły tabeli. Ciężko było patrzeć na bezradność chłopaków bo brakowało kasy i co najważniejsze atmosfery. A teraz jest atmosfera i zaraz widać to po wynikach, pozdrawiam wiernych kibiców Polonii

| Odpowiedz
blokuj
BlantomaN1920

Kolego troszkę się zapędziłeś.
Jak Polonia jezdziła w II lidze opuściłem łącznie dwa mecze przez te wszystkie sezony. Byłem z klubem na dobre i na złe.
Mało tego, wystarczy wejść w historię moich postów sam motywowałem kibiców, żeby przychodzili na Polonie, kiedy była w dołku. Angażowałem swoich znajomych, którzy nie byli nigdy na Polonii żeby chodzili na mecze, bo na trybunach były pustki. Właśnie mogę śmiało stanąc przed lustrem i powiedzieć sobie w oczy, że byłem na dobre i na złe zk lubem,a nie byłerm kibicem sukcesu i nigdy nie bede. Kocham żużel i nie wyobrażałem sobie tego, żeby mogło mniej tam zabraknąć, tym bardziej ze było widomo całkowitego zniknięcia z mapy żużlowej. Jeżeli TY nazywasz się kibicem wyzywając swoich zaowdników, którzy jadą na cięzkim terenie (i wygrywają) i ich przewaga topnieje to nawet tego nie skomentuje ... Twoją obroną jest atak w moją strone nie widząć o mnie kompletnie nic. Podejrzewam, że odkąd Polonia spadła do 1 ligi za Hanckocka byłem więcej razy na wszystkich meczach niż Ty a mimo wszystko Cie nie atakuje, wrecz przeciwnie. Zwrociłem CI grzecznie uwage I PODKREŚLIŁEM, ŻE DOBRO POLONII MUSISZ MIEC W SERCu , bo czytam komentarze od paru lat i widze co piszesz, ale czasami przeginasz. TY własnie zachowujesz sie jak kibic sukcesu, co pokazałes z meczu z Krosem, więc teo skarżenia w moja strone bardzo mnie bawia. Cytat: "Podtrzymuję to że Polonia przez moment w tym meczu zachowała się jak ostatni frajerzy" jeżeli TY się nazywasz prawdziwym kibicem po takich słowach i mowisz cos o kibicach sukcesu to ja nawet tego nie skomentuje ... Jak mozna mowic o swoim ukochanym klubie i zawodnikach którzy w nim jezdza i narazaja zycie, zebys miał co ogladac w taki sposob ? Przeciez sam sobie przeczysz. I widze latwo przychodzi Ci ocenianie innych nie znajac drugiego czlowieka. Nie nazywaj mnie kibicem sukcesu bo mnie obrazasz. Fakt jestem mlodym kibicem, chodze na żużel od kad mnie moj dziadek świetej pamięcie zabrał - od 94 roku. Praktycznie do dnia dzisiejszego jestem OD ZAWSZE NA POLONII. Takze ladnie to odszczekaj, bo ja do Ciebie z pyskiem nie wykleciałem, wrecz przeciwnie - a jak nie to po prostu bede wiedzial, ze dyskusje z Toba nie maja zadnego sesnu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.