Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga w obrazkach. Czarne dni Betard Sparty Wrocław. Od plandeki do kraksy

Czarne dni Betard Sparty Wrocław. Wszystko zaczęło się w środę, gdy mecz z truly.work Stalą Gorzów dostał status zagrożonego, a skończyło się w sobotę, gdy w kolizji uczestniczyli Maksym Drabik i Jakub Jamróg.

przeczytaj cały artykuł

czterdziestek

Dziwicie się,że Rusko robi wały w tej sytuacji?Podobno 17 maja zajęty jest stadion we Wrocku.Wie ktoś co za impreza się tego dnia szykuje na Olimpijskim?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Stan-

Mnie się wydaje, że GKSŻ sprawdzi jakie zawody będą się odbywały na tym stadionie 17 maja. Każdy normalny kibic wrocławski powinien tym się interesować by wiedzieć, czy działacze nie zrobili z nich pośmiewisko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Stan-

Romanie, pisałem. Dziwię się, że działacze Klubu gorzowskiego poszli na takie układy. Terminem meczu był 11 maj, termin rezerwowy 17 maj. Klub wrocławski na te terminy miał obowiązek zabezpieczyć stadion do rozgrywek. Gdy tego nie uczynił winien wynająć stadion w Poznaniu, Bydgoszczy lub innym mieście. To co zrobiła PGE Ekstraliga, to na szkodę innych pomagając klubowi wrocławskiemu. Tu nie jest gra o punkty, tu jest gra o duże pieniądze. Czy one nie przepływają także między prywatnymi "kieszeniami".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
madoz

chłopie pokaż mi w regulaminie że kluby mają obowiązek mieć zarezerwowane stadiony na terminy rezerwowe doucz się a potem pisz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
madoz

Skoro jesteś taki douczony i działasz tyle lat w tym sporcie to udowodnisz mi że kluby mają taki obowiązek? No proszę przytocz zapis regulaminu że tak jest. Nie zniżę się do twojego poziomu wypowiedzi bo nikomu nie ubliżam i nie mam zamiaru tego robić .Żadnego argumentu popartego przepisami nie potrafisz przedstawić.Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku nawet Ciebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
emii

Kalendarz imprez nie pokazuje rozgrywek w tym terminie, WTS jak zdałam pytanie co się będzie dziać na stadionie nic mi nie odpisali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
emii

19 maja Panthersi mają mecz w Warszawie więc nie możliwe aby u nas 17 maja odbywały się rozgrywki. Nie ma też podanej informacji aby na ten dzień przewidziany był trening.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.