Wątek dotyczący artykułu

Druga kobieta oskarża Jarosława Bieniuka o napaść seksualną. Były piłkarz zaprzecza

Dziennikarze Fakt24.pl dotarli do kolejnej kobiety, która oskarża Jarosława Bieniuka o napaść seksualną. Miało do niej dość w klubie Ego w Sopocie. Pełnomocniczka byłego piłkarza zaprzecza, by jej klient dopuścił się przestępstwa.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
Daryl Dixon

Bo oczywiście bełkot byle panienki to od razu musi być prawda...
Ech ci durni, z wypranymi "mózgami", wierzący we wszystko co wyczytają w sieci i usłyszą w TV.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Łożyński kolejny raz podaje nieprawdę lub"zapomina" podać bardzo istotne "szczegóły". Pisze : W sprawie domniemanego gwałtu toczy się jednak cały czas śledztwo." NIEPRAWDA. Już po wstępnym zbadaniu sprawy prokuratura wycofała się z gwałtu. Ostały się tylko zarzuty dotyczące narkotyków. To niby kto prowadzi śledztwo o gwałt, skoro wycofała się z tego prokuratura ?
Po drugie - prawnicy z kancelarii Cogents reprezentujący tę Sylwię Sz.(znaną pod pseudonimem "Cassandra" :)) szybciutko wypowiedzieli jej pełnomocnictwo i wycofali się z tej sprawy. Czy to naprawdę nieistotny szczegół, niewart podania?
Po trzecie - szybko wyszło na jaw, że panią "Cassandrę" na policję i składanie zeznań zawoził niejaki Marcin T. - skompromitowany właściciel sieci podejrzanych klubów, w tym słynnej "Zatoki Sztuki" - na którym ciążą liczne zarzuty dotyczące seksualnego wykorzystywania nieletnich, przyjaciel i szef niejakiego "Krystka" - skazanego już "łowcy nastolatek: wielokrotnego przestępcy i gwałciciela (aktualnie siedzi). A sama "Cassandra" znana jest nie tylko jako "modelka" do rozbieranych zdjęć ale i z werbowania młodych dziewczyn do klubów pana T.
O którym wiadomo, że jest zdeklarowanym wrogiem Bieniuka. To też nieistotny szczegół?
itd itp.-
Panie Łożyński - czy to tylko kolejne niechlujstwo z pańskiej strony czy celowe działanie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.