Wątek dotyczący artykułu

F1: Nicholas Latifi ostatni w testach. Ogromna strata Williamsa do Mercedesa

Sytuacja Williamsa podczas pierwszego dnia testów F1 nie uległa zmianie. Nicholas Latifi, choć poprawił czas w popołudniowej sesji, to zakończył jazdy z najgorszym wynikiem. Kanadyjczyk do najszybszego Valtteriego Bottasa stracił ponad pięć sekund.

przeczytaj cały artykuł


Simon.Templar

Pan Ł.Kuczera jak zwykle "w formie". Po prowokacyjnym i nijak mającym się do rzeczywistości tytule na stronie głównej mogę w 100% wytypować autora "artykułu". oczywiści po kliknięciu (i tu sukces Pana Kuczery, doprowadził do kliknięcia w link) jak zwykle nie zawiodłem się - asemantyczne bełkot bez żadnej treści, oparty na przepisanych urywkach z innych portali, zresztą bez cienia zrozumienia tego co się pisze. Panie Kuczera. Jak Pan otrzymał taką posadę, proszę mnie oświecić, bo może też sobie załatwię w taki sam sposób np. stołek gdzieś na uniwersytecie, gdzie bez podstawowej wiedzy w rzeczonym temacie będę "kształci" innych? Pańscy szefowie albo nie czytają tego co Pan wypisuje albo też ma Pan niesamowite chody, bo ja bym Pana osobiście zwolnił natychmiastowo. Pan nie reprezentuje sobą ani odrobiny rzetelności dziennikarskiej. O pisaniu do rzeczy nawet nie wspomnę, bo Pan nie ma o tym pojęcia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.