Wątek dotyczący artykułu

Montreux Volley Masters 2019. Polski blok wybił rywalkom siatkówkę z głowy. Triumf Biało-Czerwonych z Japonią

Zaczęły znakomicie. Później dopadł je kryzys, ale przetrwały go i na koniec nie dały rywalkom szans. Polskie siatkarki pokonały 3:1 reprezentację Japonii w swoim pierwszym meczu w tegorocznym turnieju w Montreux.

przeczytaj cały artykuł

italianista

Smarzek 20 punktów, Kąkolewska 20, Grajber 10, Mędrzyk 8, Efimienko 4, Różański 4, Pleśnierowicz 2 i Alagierska 1. Czyli nic nowego. Żadnej zmiany w stosunku do poprzedniego sezonu. Jak ktoś miał jakąkolwiek nadzieję, że poza Grajber i Mędrzyk będzie ktoś grał w tym sezonie, to został po dzisiejszym meczu skutecznie wyleczony. Co prawda w wyjściowym składzie grała Różański, ale została zdjęta na początku drugiego seta. Mucha jak była przyspawana do kwadratu tak jest nadal. Alagierska weszła zbyt późno, ale zdążyła uratować mecz. Stenzel bez żadnego wejścia w meczu, więc trener przymierza Maj do gry przez cały sezon. No i dzisiaj wyjaśniło się, jakie są intencje względem Nowickiej, bo to Pleśnierowicz jest szykowana do roli rezerwowej. Dziwi mnie to, jak można rozwalić coś co funkcjonuje i wprowadzić z marszu rozgrywającą, która na trzeci dzień po finale Ligi Mistrzyń ma grać nie tylko w całym turnieju w Opolu, ale we wszystkich meczach i to bez żadnej zmiany choćby na jedną akcję aż do niesprecyzowanego momentu (najpewniej zakończenia swojej kariery reprezentacyjnej). Ponieważ wiadomo, ile Nawrocki dawał Pleśnierowicz czasu na boisku, kiedy grała Wołosz. W skali całego sezonu reprezentacyjnego było to kilka minut. Znowu w reprezentacji wrócą głupie miny, a z głupimi minami - porażki. Jak ktoś spodziewa się dobrej gry Wołosz po tym co pokazała dzisiaj Pleśnierowicz będąc w klubie rezerwową przez cały sezon to przestrzegam - może być tylko gorzej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grieg

Skoro Pleśnierowicz wciąż potrafi zrobić różnicę zagrywką (choć wczoraj za ten element najwięcej pochwał należy się Różański i Alagierskiej), to powinna pojawiać się na parkiecie przynajmniej raz w kluczowym momencie każdego seta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.