Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Grigorij Łaguta zawodnikiem Speed Car Motoru Lublin

Grigorij Łaguta już oficjalnie jest zawodnikiem Speed Car Motoru Lublin. Rosjanin został potwierdzony do startów w PGE Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł

-Stan-

Tak i to dużo łatwiej. Tylko najgorsze to, że zawsze trzeba będzie kogoś od drużyny odstawić. Innym zawodnikom też odpadnie trochę punktów i pieniędzy bo, z Griszą w parze będzie wygrać trudniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
beejay

Ja bym dał pod 9 lub 13. Z przewagą 9 :) AJ pewnie zostanie pod 10, RL pójdzie pod 16.
9. Łaguta
10. Jonsson
11. D. Lampart
12. Miesiąc
13. Michelsen
14. W. Lampart
15. Trofimov
16. Lambert

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zimny81

To chyba najbardziej optymalne ustawienie, choć juniorów uzależniłbym od ustawienie Get Well. Lampart powinien jechać na IKS.

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Zasadniczo to ustawienie na dziś i na drużyny, które mają max 2 mocnych napieraczy. Przy innych wariantach przeciwników trzeba by pokombinować bo może uda się wymyślić coś lepszego :)

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Jemu nie robi różnicy czy startuje na początku z wewnętrznych czy zewnętrznych, a Dawidowi owszem. Tym się kierowałem.

| Odpowiedz
blokuj
Bezwzględny

@ Tobie i Zimnemu81. Ciekawe rozwiązanie, być może warte sprawdzenia. Mam nieco wątpliwości, czy Paweł w ten sam sposób na to patrzy. A co do Dawida.. poza pierwszym meczem nie zaskoczył szybkością, więc sam start niewiele może dać. Ale oczywiście mogę być w ogromnym błędzie.. ;) Tak czy inaczej powodzenia w kolejnych meczach.

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Dzięki, przyda się :)
Paweł to typ walczaka, sam wie, jakie ma starty. Poza tym z Dawidem w parze trochę już pojeździli w zeszłym roku, w tym też więc jakoś się rozumieją i nie powinno być kwasów typu D. Lampart-Michelsen w meczu z Grudziądzem. Kwestia przegadania tego z chłopakami ale Paweł oddaje całe serducho drużynie, jakoś nie widzę Go psioczącego na numer startowy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Zimny81

Tak. Łełkowi przy jego startach nie robi specjalnej róznicy, czy jedzie z wewnętrznych, czy zewnętrznych. Albo ruszy jak rakieta, albo zostanie 5 metrów z tyłu. Z zewnętrznych łatwiej mu ściąć do kredy. Natomiast Dawid akurat starty ma świetne, wiec większa szansa, ze wywiezie reszte na zewnętrzną i zrobi miejsce Miesiącowi.

| Odpowiedz
blokuj
kibic84

Na dzień dzisiejszy na ławkę pójdzie AJ... Rywalizacja w drużynie się przyda, a jak będą jeździć z Griszką na 5-1 to zarobią tyle samo:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
AveMotor

A po co ma iść na ławkę skoro Lambert może zmieniać wszystkich w każdej chwili z ósemki ? Niech Jonsson z Apatorem pierwszy start odjedzie a potem się zobaczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
nazgul

Dokładnie. Jak już wcześniej pisałem chyba najbardziej optymalny układ par to: pierwsza: Grigorij Łaguta(1/9), Andreas Jonsson(2/10) druga: Dawid Lampart(3/11) Paweł Miesiąc(4/12) trzecia: Mikkel Michelsen(5/13), Wiktor Trofimow jr, Wiktor Lampart(rotacyjnie 6,7/14,15) rezerwowy Robert Lambert. Dlaczego tak. Pierwsza para musi rozpocząć mecz z przytupem - nie przegrać biegu, a moim zdaniem Łaguta ze swoim doświadczeniem przegra niewiele biegów otwarcia, dlaczego Jonsson - może zaskoczy(1pkt), a jeśli nie to do podmianki na Lamberta. Druga para to Polacy, którzy moim zdaniem świetnie się rozumieją - łatwiejszy numer dla Lamparta bo jest słabszym w tej parze, trudniejszy dla Miesiąca bo troszkę przypomina mi Janusza Kołodzieja-nie będzie "marudził" na numer, a i zewnętrzne pola chyba też lepiej mu pasują. Trzecia para to Michelsen z młodzieżą - Mikkel już pokazał, że potrafi być zarówno prowadzącym jak i ubezpieczającym kolegę z pary, więc jeśli młodzież wystrzeli to będą mieć opiekę, jeśli nie to patrząc na ich potencjał są wstanie powalczyć z wszystkimi młodzieżowcami (może poza Drabikiem, Smykiem i Dominem) i większością zawodników drugiej linii innych drużyn. Takie ustawienie zapewne nie gwarantuje z góry żadnego sukcesu, ale daje jak na tą chwilę najbardziej zbilansowany pod względem siły układ par, oraz możliwości taktycznych w postaci Lamberta jako rezerwy. Pozostaje jeszcze leczący kontuzję Grzegorz Zengota Nie wiadomo jednak kiedy wróci i w jakiej formie - jeśli forma będzie taka jak choćby w sezonach 2016/2017 w Unii to bez zastanowienia powinien wejść do składu za Jonssona - chyba, że ten się obudzi i będzie solidnie punktował to wtedy już od uznania menadżera, gdzie wstawi Grzegorza.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
PeWuKa

Ja bym proponował na próbę Michelsena i Lamberta bo ich punkty będą kluczowe, a z reguły mądrzejsi co do ustawień są dopiero po swoich pierwszych skopanych biegach. Szkoda czasu i straconych punktów na rozkręcenie się tych zawodników bo w formie i przy wsparciu Łaguty oraz Miesiąca będą rozstrzygać o losach meczów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
pz0

Nie do końca z Lambertem. On i tak w pierwszej serii raczej nie będzie jeździł. Po równaniu tor się raczej zawsze nieco zmienia, więc może mu to nawet zaszkodzić.
MM jak najbardziej.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Michelsen ma problemy w pierwszym biegu więc jednak to on powinien być na próbę, jakoś może się przełoży i od początku coś przywiezie.

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Zgadzam się. Moim zdaniem koniecznie Griszę, który, szczególnie na wyjazdach, miałby szansę rzucić jeszcze jakieś informacje pozostałym. Raz, że ma jakieś swoje zapiski pewnie, dwa, że poza AJ, najbardziej objeżdzony na ekstraligowych torach zawodnik. Co do spotkań w domu: jeśli nie będzie zagrożenia to wszyscy powinni startować spasowani.

| Odpowiedz
blokuj
PeWuKa

Bardzo ciekawie rozpracowane. Zgadzam się w pełni. Najgorsze to wystawić w pierwszej parze Michelsena z Jonssonem jako doparowym, jak to niektórzy proponują. Michelsen prawie nigdy nie trafia z ustawieniami w pierwszym biegu. W układzie z Jonssonem to byłaby gwarancja gonienia wyniku od początku. Zaproponowany przez Ciebie układ jest zdecydowanie korzystniejszy. Każda para zabezpiecza również teoretycznie przed 1:5 oraz szybko daje rozeznanie co do formy Jonssona i wykorzystania Lamberta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Anastazy

Myślę , że już każdy nie może się doczekać meczu w "pełnym" składzie a napięcie potęguje , że to akurat mecz 7-8 z tabeli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
pz0

Czyli wypadłem z układanki, bo nie do końca się zgadzam z Pewuką, ale Pewuka się zgadza ze mną. To w takim razie czy ja się zgadzam z Xingiem i Nazgulem i z tobą?

| Odpowiedz
blokuj
Anastazy

Widzi pan? Słowa nie można zrozumieć. Wariacki kraj, język idiotyczny, na przykład: u nich ja to jest ‚mła’, ale ja dla niego to nie jestem ‚mła’ tylko ‚wu’, ale on dla siebie jest ‚mła’, ale dla mnie on to jest ‚luj’. Bądź tu mądry kto jest kto?”

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
krynston

Ale czy się z nim zgadzasz jak pz0 z nazgulem, pewuka i maćkiem adamkiem choć pz0 nie do końca z pewuka choć praktycznie w 90%, a jeszcze do tego xing też się zgadza choć już nie wiem czy bardziej z pewuka czy z pz0...

| Odpowiedz
blokuj
pz0

:D
Rozpiérdala mnie ta dyskusja:)
Osiągnęliśmy poziom iście Ostafowi.
Zgadzasz się ze mną? Bo ja zgadzam się ze sobą najwyżej w połowie :)

| Odpowiedz
blokuj
krynston

To ja na przekór powiem, że się nie zgadzam ale też tylko w połowie czyli przynajmniej w kwestii procentów się zgadzamy!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
gooroo30

Liter o mocy 80% to już jest jakaś platforma porozumienia. Tak się szcześliwie składa, że akurat mam ćwiartkę o mocy 40%, czyli razem mamy 1,05 litra o mocy 120 %.
W obliczu takich faktów wyniki muszą zejść na dalszy plan.

| Odpowiedz
blokuj
-Stan-

Zobaczymy jak się zachowają np Miesiąc, Michelsen, gdy zacznie im zabierać punkty Grisza i zostaną w drużynie "pionkami".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
-Stan-

Pokazuję, ze Grisza dużo Wam pomoże, ale tak ja w innych klubach,zacznie się walka między zawodnikami, ten klimat zawziętości w walce, może zaniknąć. O tym trzeba pomyśleć już teraz by nie osłabić ducha drużyny. Zawsze innym klubom życzę jak najlepiej, ale pokazuje też niebezpieczeństwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.