Wątek dotyczący artykułu

W sobotę na PGE Narodowym największe, najdroższe i najważniejsze Grand Prix. Religia za 7 milionów

18 maja o 19:00 rozpocznie się GP Polski. Inauguracja cyklu będzie kosztować organizatorów 7 milionów złotych. Wśród 53500 widzów nie zabraknie prezydenta FIM, który na własne oczy będzie mógł się przekonać, że żużel w Polsce to religia.

przeczytaj cały artykuł

Marek organowy

Hahaha... Zuzel to nie sport! Jak mozna sie tym badziewiem emocjonowac. 4 gosci na motorynkach jezdza w kolko... No na pewno musi tam byc mnostwo taktyki, mysli szkoleniowej i analizy przeciwnika...:))) nuda na maksa. Plywanie synchroniczne jest bardziej emocjonujace...:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic84

Fajnie by było jakbyś się nie wypowiadał na temat na który nie masz zielonego pojęcia... Jest w żużlu więcej taktyki i emocji jak ci się wydaje....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek organowy

Po prostu mnie śmieszy że nazywa się sportem coś co nim nie jest. :) Emocje są np na filmach ale to nie znaczy że kinomatografia to sport. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
wesly

No.... w piłce kopanej to dopiero są emocje, jak np. w meczu Polska-Japonia na MŚ w Rosji, do tej pory mam odruch wymiotny!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kibic84

Zakładam, że jakiś film widziałeś a meczu czy turnieju żużlowego nie... Nie będę teraz tu tłumaczył ile może być taktyki w żużlu bo to nie czas i miejsce... Idąc tym tropem to F1 czy MotoGP też nie są sportem tak? Nie mam pytań....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.