Wątek dotyczący artykułu

Nick Kyrgios skrytykował Novaka Djokovicia. "Chce być jak Roger Federer"

Nick Kyrgios szczerze i krytycznie wypowiedział się na temat czołowych tenisistów świata. Australijczyk stwierdził, że Novak Djoković ma obsesję na punkcie Rogera Federera. Dostało się także Rafaelowi Nadalowi.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Starigniter

Ci minusujący ludzie są śmieszni - zamiast pójść za ciosem i napisać wprost, gdzie się (podobno) mylisz, to tylko łapki w dół, haha. Nie powinno tego w ogóle być.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Tom.

Nie ma sensu w ogóle zwracać uwagi na jakieś anonimowe minusy. Nierzadko najciekawsze posty obwarowane są masą minusów, niekiedy najgłupsze... Dopóki minusujący nie napiszą, za co dają minusy, nie wiadomo w ogóle, czy taki minus traktować jako naganę, czy jako pochwałę, bo nie ma lepszej pochwały niż minus od półgłóówka ;))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Starigniter

Które usunęli?
BTW, mojego komentarza z linkami już nie ma. Ale usuną mi z głowy tego, co widziałem. A widziałem wiele. Widziałem rzeczy, których, wierzcie, nie chcielibyście oglądać. A co moje oczy widziały, to moje ; J

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Allez

Usuwaja komenty z linkami.
...czasem nawet z linkiem do ich wlasnej strony :PPP
To chyba automat,
zle ustawiony.
A prawdziwy spam - w postaci filmikow video
- ordynarne reklamy wlasnych wytworow na Youtube
("discopolowiec" lub "tatus Sabinki") -
kwitnie jak gdyby nigdy nic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tom.

Wszystkie portale obecnie jak najęte usuwają cokolwiek, co ktoś uzna za kontrowersyjne, ale to wina polityki, bo zrzuciła na portale odpowiedzialność prawną za treści postów anonimowych użytkowników. Niby ma to chronić przed rozpowszechnianiem hejtu, a tak naprawdę hamuje jakiekolwiek dyskusje. To tak jakbyś jako moderatorka wyłączała ludziom mikrofon na sali za drapanie się po głowie, bo a nuż ktoś mógłby to zinterpretować jako pokazywanie mu fioła i Cię zaskarżyć, że nie przywiązałaś dyskutantom rąk do ławek ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Magical_Passionate

Dokładnie; ten gość ma nierówno pod sufitem.Umiejętności tenisowych posiada naprawdę duże,ale jet tak infantylny,że szkoda gadać.Gdyby miał lepiej poukładane w głowie mógłby być wielkim mistrzem,jednak czy to kiedykolwiek nastąpi?...

| Odpowiedz
blokuj
spoti22

Magicalu, nie zaskoczę Cię pewnie tym, że podzielam Twoje zdanie. Właśnie ST pokazuje jego dzisiejsze godne pożałowania zachowanie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.