Wątek dotyczący artykułu

Nick Kyrgios skrytykował Novaka Djokovicia. "Chce być jak Roger Federer"

Nick Kyrgios szczerze i krytycznie wypowiedział się na temat czołowych tenisistów świata. Australijczyk stwierdził, że Novak Djoković ma obsesję na punkcie Rogera Federera. Dostało się także Rafaelowi Nadalowi.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Starigniter

Samo pragnienie bycia lubianym nie jest złe, ale robienie to na siłę już tak. Koleś się musi pogodzić, że nigdy nie będzie tak popularny jak Rafa. Albo może jak zmieni zachowanie (napisałem poniżej), to wtedy zdobędzie więcej szacunku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
RaFanka

Nie! Tyczył się tego, że Nick raczej nie jest ich kolegą. Absolutnie szanuję odmienne zdanie użytkowników forum i Twoje cenię. Wiem, że kibucujesz Fedowi. Widziałam jego mecz z Dominikiem na Caja Magica i była to duża przyjemność!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Starigniter

Aaaa, OK.
Znowu usunęli twój komentarz?!
Tiaa, przyjemnością było oglądanie jak tych dwóch meczowych nie wykorzystał? ; J
Teraz Coric go leje, więc po raz kolejny Fed wyjedzie z Rzymu pokonany.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Starigniter

I rekord zminusowanych komentarzy ; J
Myślałem, że jeśli Fed dzisiaj popołudniu się bardzo dobrze zaprezentował, to zachowa rytm i to mu teraz pomoże. Bo Coric grał ostatni mecz we wtorek i czasami jest tak, że jeśli masz przerwę to jesteś wybitny z rytmu meczowego. Ale jest zupełnie na odwrót. Roger przełamał, ale teraz jest 0-40.
Nawet aż tak z powodu tych zmarnowanych meczboli nie byłem. Chociaż Dominic nie grał dobrze w pierwszym secie, drugi był na maksa wyrównany, a dopiero w trzecim się poprawił.
No, tak. Wygrał z Gasquet, z którym miał bilans 17-2, który nie grał od listopada. To w sumie nie liczy się jako wygrana. Później dwie meczowe obronione z Monfilsem. Wartościowa wygrana, bo to nie jest dla Federera łatwy rywal. I z Thiemem było blisko, ale niestety i teraz przegrywa 2-4....
I wygląda na to, że teraz wyjedzie z Rzymu z jednym wygranym meczem.
Chociaż jednak obronił się i prowadzi 5-2 w drugim secie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Allez

"Kibice wychodzili z bananem na ustach po meczu Feda z LaMonfem"
ale nie
Elina Svitolina:
“The match was excellent, despite the fact that Roger quickly took the first set. However, Gael fought to the very end. He is a real fighter. It was impressive. However, I was disappointed by the defeat of Monfils, especially with the match ball. I know this feeling"

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Oj trudno się dziwić ;) Z pewnością nie tylko ona była zawiedziona! Gael ma wielu fanów swojego radosnego tenisa!
A co do kłopotów technicznych, to mam nadzieję, że się uporają!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Allez

Niestety ... Mnie to czesto spotyka, oni (mody) maja cos z glowa
albo raczej - z etyka pracy.
Ale dzis to raczej jakis blad systemowy,
bo caly ten system informatyczny SF chwieje sie w posadach

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Magical_Passionate

Przesadzasz ....,,dziadek' gra 2 pojedynek ,w odstępie paru godzin,więc czas meczu właściwie trzeba zsumować...Fed jest już ponad 2 godziny na korcie z solidnym Corickiem.

| Odpowiedz
blokuj
Starigniter

Nie chcę obrażać, ale Borna to dla mnie taki solidny przebijacz i nic więcej. Nie ma wachlarza zagrań, za to szybko biega i ma dobry FH oraz BH. I na Rogera to wystarcza.
To może akurat trochę pech, bo naprawdę liczyłem na to, że Fed dobrze zacznie, a Coric nie.
I Szwajcar ciągle narzeka na kort, na fanów, na cień. Meh...

| Odpowiedz
blokuj
Magical_Passionate

Ale własnie na mączce ;solidność i przebijactwo ,dużo daje.....i jest 3 set ;ciekawe jak ,to się roztrzygnię.Coric może mieć przewagę w 3 secie,mimo wszystko jest bardziej wypoczęty.

| Odpowiedz
blokuj
RaFanatyk

również uważam Borne za bardzo solidnego i utalentowanego tenisistę i kibicuje mu od samego początku. Cały czas widać postępy i myślę że przyjdzie jego moment

| Odpowiedz
blokuj
Allez

A jednak!
Wygral Maestro.
Drugi mecz tego dnia.
podniosl sie z 2-5 w tiebreaku decidera!
broniac dwie pilki meczowe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Magical_Passionate

Tak brawo za dziś,ale jutro prawdopodobnie z Tipsim będzie ciężko...Dziadek po tym dwumeczu z Sousą i Borną,może być trochę padnięty.Tak ,czy inaczej pięknie dzisiaj wrócił z 2:6 po pierwszym secie.

| Odpowiedz
blokuj
RaFanatyk

Ja jestem z malutką przewagą za Fabio. Chyba meczu nie zobaczę, koniec transmisji na CP, jedyna szansa to Supertennis, choć tam narazie Petra. Nie chce mi się wierzyć że włoska stacja nie pokaże Fabio ze Stefanosem

| Odpowiedz
blokuj
steffen

"dziadek" - no właśnie.
Ostatnio przypadkiem trafiłem na mecz finału LM w pingpongu kobiet.
Grała tam w ekipie tegorocznych finalistów Chinka mająca już dobrze ponad 50 lat. I grała naprawdę solidnie.

| Odpowiedz
blokuj
RaFanatyk

przyznam się bez bicia Spoti, że gdybym miał wybór iść na imprezę, posiedzieć przy piwku czy pograć na ps4 i wybrać kogoś z tej 3, byłby nim Novak.

| Odpowiedz
blokuj
Starigniter

Andy jest w końcu tym wtórnym abstynentem czy nie? Czytałem, że jak miał bodajże 17 lat to w Barcelonie poszedł z kolegami jeden jedyny raz pić alkohol. Jedyny, bo później wymiotował i odechciało mu się.
A przed Nowym Rokiem widziałem na Insta jego zdjęcia z butelkami piwa. To pije w końcu czy nie?

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Chyba nie pije ;) Może kupić bezalkoholowe ;) Andy wydaje mi się być wyjątkowo normalnym gościem. Bardzo mi go brakuje. On też potrafił rzucać mięsem na korcie, ale nigdy nie był arogancki. Lubię jego poczucie humoru i inteligencję. Z kolei od koleżanki, która była w szkole Rafy (fanka Djoko!) wiem, że familia Nadali jest bardzo normalna i nie stwarza dystansu. Dobrze to usłyszeć o swoim idolu. :)

| Odpowiedz
blokuj
Starigniter

Brakuje Andy'ego bardzo.
Co ciekawe, Kyrgios się o nim wypowiadał w samych superlatywach w tym podcaście. I chyba przynam Australijczykowi rację, że wyniki Szkota nie oddają tego jak dobrym tenisistą był. Bo niestety teraz jego powrót to ewentualnie kilka meczów.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
RaFanka

Jeśli jest jak mówisz, to niech się jeszcze spodziewa pozwów o zniesławienie.
Mam wrażenie, że on czeka na to aż go definitywnie wywalą z touru, bo nie ma odwagi sam zrezygnować z zawodu którego nie lubi, gdyż to mu przynosi ogromną kasę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
RaFanatyk

haha, a no tak, ryby to tylko z Rafą :D i polowanie na wodne potwory :) ooo Andy też pozytywnie zryty, Gael również mile widziany.

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Jak można zminusować taki komentarz?!
Rafa poza kamerą jest swobodny o czym mówi wielu tenisistów i kibiców. Skupiony jest na robocie. Wielu z tych ludzi prezentuje na tyle wysoki poziom, że raczej byśmy się nie nudzili w ich towarzystwie! Ciekawe jak z naszą naturalnością by było w takiej sytuacji! ;)

| Odpowiedz
blokuj
RaFanatyk

też mnie to zastanawia. Na SF jak widać, prawda czy obiektywizm = minus
A najbardziej, że nie widzisz nawet kto, za to plusa już tak. Jaki to sens, nie wiem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.