Wątek dotyczący artykułu

Robert Lewandowski pod lupą Manchesteru United. Klub "zasięga informacji" ws. transferu

"Manchester United zasięga transferowych informacji o Robercie Lewandowskim" - czytamy w "The Mirror". Polak jest jednym z dwóch napastników na radarze wielokrotnego mistrza Anglii.

przeczytaj cały artykuł

Zorkin1

Zaczęło się hehe a już jakiś czas był spokój myślałem że dali se spokój a tu esej trwa dalej jedyna zmianą to to że nie ma realu . Ludzie Drewy nigdzie nie odejdzie bo niema chętnych na zakup go

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grzegorz Serafin

Boże ! Znowu jakiś frustrat ! Co się stało ? W domu coś nie tak , w pracy ? Odczep się od tego Lewandowskiego . Gdyby był złym piłkarzem , jak uważasz , to taki Bayern na pewno by go nie kupił ? Co jak co , ale tam potrafią liczyć .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Django

Widzę,że kolega nowy.To Zorkin,taka parówa co jest jak betonowa ściana.Przestań tracić kalorie przemawiając do niego językiem logicznych argumentów.To nic nie da.Nienawidzi Lewego ale nie omiesza wchmulić każdy artykuł i go skomentować.To cel jego mizernego życia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Django

Widzę,że kolega nowy.To Zorkin,taka parówa co jest jak betonowa ściana.Przestań tracić kalorie przemawiając do niego językiem logicznych argumentów.To nic nie da.Nienawidzi Lewego ale nie omieszka wchmulić każdego artykułu o nim i go skomentować.To cel jego mizernego życia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Zorkin1

Django karle pluskwo nie każdy to po pierwsze a po drugie schowaj się pod kamień już ci tyle razy mowilem jak niemasz nic ciekawego do powiedzenia

| Odpowiedz
blokuj
Django

Sfrustrowana parówo...A ja ci mówiłem wymyśl własny tekst bo ten z kamieniem jest mój a tobie tylko jak widać się spodobal.Wszystko co piszę jest ciekawe więc..sorry .

| Odpowiedz
blokuj
Zorkin1

Jaki frustrat człowieku ty się dobrze czujesz ?? Wiesz kto to jest frustrat ??
Stary wyraziłem swoją opinię nic pozatym nie bede się podniecał kolejnymi rewelacjami SF bo ja nie pluskiew mądry inaczej tylko mam trochę rozumu i samodzielnego myślenia . Stek bzdur tak mogę określić ten artykuł

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.