Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga Kobiet: MKS Perła Lublin mistrzem Polski! Po raz 21. w historii

Drużyna MKS-u Perły przypieczętowała obronę tytułu mistrza Polski! W spotkaniu 31. kolejki PGNiG Superligi Kobiet 2018/2019, lubelski zespół pokonał Start Elbląg 28:23 i może cieszyć się z triumfu w tych rozgrywkach.

przeczytaj cały artykuł

JIIIS

Do wszystkich piszących o tym ile to Miasto Lublin dokłada do klubu - zadajcie sobie trochę trudu - porównajcie wielkość Lublina do innych miast a następnie wysokość wsparcia.
Może wtedy okazać się, ze w przeliczeniu na jednego mieszakńca kwoty nie różnią się znacznie..?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ArekAZS

Sugerujesz, że Jarosław będzie miał największy budżety w lidze? Do końca nie rozumiem Twojego toku rozumowania, ale pierwsze z brzegu porównanie, aby było blisko w liczbie mieszkańców:

342 039 (2016) Lublin - wynik z google
404 461 (2016) Szczecin - wynik z google
20 437 (2017) Kobierzyce - wynik z google

Wsparcie Lublina na poziomie ponad 3 mln (info z gazety)
Wsparcie Szczecina na poziomie ledwo ponad 1 mln (portal internetowy)
Wsparcie Kobierzyc na poziomie około 1 mln (strona Kobierzyc)

Proszę wyprostuj mnie, bo chyba kolejny raz poniosła kogoś fantazja?

Słowo "polityka" i skończcie pisać głupoty. Ja wiem, że argumenty to trudne słowo, źródła i prawdziwe informacje, które można zweryfikować - to też za trudne, aby to uczynić. Ale nie ośmieszajcie się bardziej, bo wstyd... wstyd na całą Polskę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
OSKAR_B

Na 21 mistrzostw były też takie zdobywane ,,na kredyt" przy olbrzymich różnego rodzaju zaległościach finansowych.Na sukces zespołu składa się wiele czynników, a argument, że pieniądze wygrywają mecze, puchary to spójrz na budżety Legii Warszawa i Piasta Gliwice. Tak jak znalazłeś sobie w google wielkość miast w 2016 roku, tak tam też znajdziesz pewne liczby i co się okaże?Okaże się, że Twoja teoria to jakieś pomieszanie z poplątaniem.To samo z polityką.Otwartość na sport, wychowanie młodzieży poprzez aktywność fizyczną, rozwój rozrywki w mieście poprzez ciekawą ofertę klubów sportowych to pewnego rodzaju myślenie długofalowe i nie trzeba być politykiem partii zielonej czy czerwonej, aby to rozumieć. Sport ma łączyć,a nie dzielić i jak śledzisz uważnie transmisje sportowe to skojarzysz, że na meczach reprezentacji Polski w piłce nożnej na trybunie VIP obok Zbigniewa Bońka zasiada również Jerzy Buzek i Jacek Kurski-ludzie z zupełnie różnych obozów politycznych, którzy są kibicami sportowymi i są przychylni problemom młodych sportowców, a także klubów sportowych w różnych dyscyplinach.Pewnie dasz ,,minusa" kolego, ale pamiętaj, że MKS Lublin to kibice w całej Polsce i tak naprawdę w dyskusji w ,,realu" żadnemu z nich nie czyniłbyś tak ,,niedorzecznych" uwag jak robisz teraz w Internecie.Jako kibic lubelskiego zespołu zapraszam Ciebie na inaugurację sezonu 19/20, nie musisz podchodzić do ,,10", podejdź do ,,15", ,,16" i wygłoś swoje ciekawe teorie, to zobaczysz, że rozweselisz cały ,,Globus".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
ArekAZS

Fajnie, że:
- Porównujesz piłkę ręczną do żeńskiej piłki ręcznej (!!!) WTF?
- Miasto Lublin pomogło klubowi oddając zaległe 3 mln + dając nowe 3 mln. Nie zapomnij ile zawodniczek nie dostało do dzisiaj kasy za pracę u "mistrzów" :-))))
- dziękuję, że na mocny argument odpisałeś "Twoja teoria to jakieś pomieszanie z poplątaniem.To samo z polityką" - przekonałeś mnie. Do tego jakim jesteś ignorantem. Na argument odpowiadasz bełkotem.
- uważasz, że MKS Perła Lublin nie jest klubem upolitycznionym, czyli chyba nie wiesz co to zarząd i kto pracuje tam itp...
- jesteś w błędzie, byłem w tym sezonie u was i nawet rozmawiałem (wtedy jak było źle) z waszymi kibicami, słowa które mówili o zawodniczkach i trenerze zostawię dla siebie (i sam pewnie wiesz jakie leciały komentarze OD WAS o atomowym sezonie na fb i sf). To Wasi kibice, a nie z innych miast to pisali. Bo było źle.
- kibice zaczęli jeździć później na wszystkie mecze jak było pewne, że mistrzostwo jest blisko, jak było źle, to jednak kiepsko to wyglądało

Niestety, ja daje konkretne argumenty, a Ty czy inni piszecie "no wiesz, jesteś w błędzie, nie podam CI żadnych konkretnych kontrargumentów, ale tak mówię, i jestem z Lublina i tak jest". Super merytoryczna dyskusja. Szacun dla WAS!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
jestescienajlepsze

Zadam jedno ważne pytanie. Nawet jeśli byłoby tak jak mówisz, że Lublin zdobywa mistrzostwa, bo mają największy budżet no to co ? Coś Cie piecze z tego powodu ? Drążysz tak temat, że następnym razem na wyjazd do Koszalina trzeba będzie wziąć ze sobą wiadro wazeliny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.