Wątek dotyczący artykułu

F1. Trudna sytuacja Williamsa. Robert Kubica: Zapominam o tym, co udało mi się osiągnąć.

Powrót Roberta Kubicy do ścigania w Formule 1 jest bardzo trudny. Wolny bolid Williamsa powoduje, że Polak kończy wyścigi ostatni. Z kolei przez słabe wyniki kibice i krakowianin zapominają, że wielkim sukcesem jest już sam powrót Kubicy do F1.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
indominus

To już nie te czasy. Poza tym zwyciężyć, bo inni się rozwalili to żadne zwycięstwo. A co do newsa to chyba dobrze, że zapomina co osiągnął. Chciał dopiąć tego, że znów usiądzie w bolidzie i znów pojedzie na torze. Ale jeśli chodziłoby tylko o to, żeby dupę usadzić w aucie i wziąć udział w GP to byłoby raczej słabe. Słusznie jest zapomnieć co się przeszło i znów wziąć byka za rogi. Tyle tylko, że akurat z jego wypowiedzi podczas wywiadów po GP to mam wrażenie, że on się całkiem pogubił w tym czym obecnie jest Formuła 1. Gada od rzeczy a ogólny sens jego wypowiedzi to głównie narzekania i stękanie. Inaczej niż Russel czy jakikolwiek inny kierowca niekoniecznie z miejsc punktowanych. Wygrał walkę z kalectwem i dostał wielką szansę, ale uważam że mentalnie jest na marginesie. A to oznacza koniec kariery, chociaż z okolic Formuły raczej nie zniknie, jak się postara.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.