Wątek dotyczący artykułu

Od Radwańskiej po Webbera - oni zobaczą Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix na PGE Narodowym

Znakomita polska tenisistka Agnieszka Radwańska i kierowca F1 Mark Webber, a także Jorge Viegas - Prezydent Międzynarodowej Federacji Motocyklowej - m.in. te ważne osobistości zaszczycą swą obecnością Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

przeczytaj cały artykuł

Dziadu

To jest bolesne. Kiedyś na GP (takie mam wrażenie) spotykali się kibice reprezentujący poszczególne ośrodki z kraju i zagranicy. Fajnie było usiąść z ekipą z Bydgoszczy (tych najbardziej zapamiętałem), Gdańska , Gorzowa czy innych miast i mądrze porozmawiać o naszej dyscyplinie przy dużym jasnym. Teraz jest mnóstwo osób z przypadku (szczególnie w stolycy), których nigdy na lidze nie zobaczysz. O czym z takimi gadać?
Na którymś GP w Wa-wie obok mnie lansował się Korwin, w koło ludzie, którzy całe zawody patrzyli w swoje telefony, myśląc chyba - kiedy to się skończy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lukim81Pomorskie-Śląskie

Chyba tylko Tomasz Gollob.Nikt nikomu nie zabrania interesować się żużlem, ale dla takiej Radwańskiej czy Sonika to będzie wieczorowe party tu wypiją drinka staną przed kamerami powiedzą jaki to super sport i tyle i za dwa trzy dni wyjazd na wakacje i za rok ponownie towarzyska zabawa na PGE Narodowym. A może by władze pomyślały o Perze Jonssonie Eriku Gundersenie którzy tworzyli historię speedweya na świecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.