Wątek dotyczący artykułu

Finał I ligi. Komfortowe 2-0 Enea Astorii. FutureNet Śląsk pod ścianą

Koszykarze Enea Astorii Bydgoszcz prowadzą 2-0 po dwóch meczach finałowych I ligi. W dodatku przywieźli taki bilans z Wrocławia, stawiając faworyzowany FutureNet Śląsk w sytuacji nie do pozazdroszczenia.

przeczytaj cały artykuł

HalaLudowa

Nie ma nic piękniejszego w koszykówce, jak wyjście ze stanu 0-2 i wygranie piątego meczu przy własnej publiczności.
PS. Śląsk nie domagał się powtórzenia tego meczu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gonzos

"W związku z sytuacjami mającymi miejsce podczas drugiego meczu finału I ligi pomiędzy zespołami FutureNet Śląsk Wrocław – Enea Astoria Bydgoszcz, rozegranego w dniu 12 maja 2019 roku we Wrocławiu, które w rażący sposób wpłynęły i ostatecznie wypaczyły końcowy wynik spotkania (85:86), wnioskujemy o powtórzenie meczu i wyłonienie zwycięzcy w uczciwej sportowej rywalizacji."

A to przepraszam. Widać, że nie rozumiem do końca języka polskiego. Faktycznie się nie domagali tego, mój błąd ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HalaLudowa

Zależy, gdzie ucho przyłożysz: "W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami dotyczącymi rzekomego złożenia protestu przez klub Śląsk Wrocław Basketball SA po meczu w dniu 12 maja 2019 r, Polski Związek Koszykówki wyjaśnia i informuje, że żaden protest - w rozumieniu przepisów gry w koszykówkę oraz przepisów PZKosz regulujących przebieg współzawodnictwa w koszykówce – w sprawie rzeczonego meczu nie został złożony [...]"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Bronzowy banan

To pokazuje tylko, że jesteście słabo rozgarnieci skoro wydając oświadczenie o skardze oraz o wniosek o powtórzenie meczu zarazem nie mając pojęcia jak to się robi a taki ktoś jak Ty, który szczekal najgłośniej tutaj teraz odwraca kota ogonem. 3:0 i walka o PO w nowym sezonie 1 ligi. Tyle wam życzę

| Odpowiedz
blokuj
HalaLudowa

Prosty Bananie, ja nie jestem psem, żeby szczekać. Słyszałem, że jesteś nad morzem. Zapodaj sobie rybkę z frytkami i colą na mój koszt

| Odpowiedz
blokuj
Sartre

Jeżeli udajesz głupiego to spoko ale jeśli nie to miałem cię za bardziej inteligentnego.
Złożyliście protest, w którym domagaliście się powtórzenia meczu (czytaj wpis gonzosa) ale nie spełniliście kryteriów (protest może być złożony w krótkim czasie od zakończenia meczu) - wasz protest został złożony za późno i dlatego nie mógł być rozpatrywany - o czym pisze PZKosz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Sartre

Daj spokój, trzymaj jakiś poziom. Gość ci coś zarzucił a ty piszesz bzdury.
Niestety znaczna część użytkowników to osoby niepełnosprawne intelektualnie - ciebie, mimo że nie zgadzam się z tobą w wielu przypadkach, zaliczam do tych inteligentniejszych (bez cukrowania).
Zamiast więc pisać jakich gości lubiłeś przejdź ad meritum...

| Odpowiedz
blokuj
HalaLudowa

Bez prawienia morałów jednak nie dajesz rady. Kolega zacytował wpis ze strony Ślaska, ja ze strony Pzkosz. Nie wiem, co Cie tak oburza w tej odpowiedzi. Tym bardziej, że cała sprawa nie jest jego warta. Ale skoro chcesz, protest to protest złożony zgodnie z wymogami formalnymi chyba przez kapitana zespołu w 15 minut po meczu, zresztą całe te przepisy są obmyślane tak, żeby zniechęcać raczej do tego), więc list do Adama Romańskiego miał tylko charakter oświadczenia.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.