Wątek dotyczący artykułu

EBL. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra. Łukasz Koszarek komentuje fatalny występ

Nie tak kibice Stelmetu Enei BC wyobrażali sobie występ swoich ulubieńców w pierwszym meczu półfinałowym z Polskim Cukrem (77:88). - Szukaliśmy kwadratowych jaj. Nie powinniśmy zagrać w ten sposób - przyznał przed kamerami Polsatu Łukasz Koszarek.

przeczytaj cały artykuł

leH

Jakby tu się nie napinać panowie krytykanci,to zapewne nie wspomożecie tym drużyny.Jedno jest pewne 3xStelmet dostał bęcki od twardych i aby na końcu wyjść z nimi na + to teraz muszą z nimi 3x wygrać.Myślę że jest to możliwe ale gra musi być a nie szukanie kwadratowych jaj . Do boju panowie! trzeba chcieć wygranej bo sama ona do was nie zawita, piernikowi wiadomo że nie ułatwią wam zadania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ws21

Ja piszę nieomal 2 lata o wspomaganiu zespołu. Nigdy nie pisałem wywalić trenera, wywalić "Drewno", wywalić "Koszmarka". Ten zespół można było naprawić. Ale jeśli nie ma chęci aby leczyć pozostaje wymiana chorych elementów. Bo ten zespół jest chory i samo, jak widać, nie przejdzie. Tym nie mniej, mimo kiepskiego stylu minimum na sezon zostało osiągnięte. Czy to zaspokaja ambicje właścicieli? Nie sądzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.