Wątek dotyczący artykułu

Kapitalne otwarcie sezonu! Polki wygrały turniej Montreux Volley Masters!

Reprezentacja Polski siatkarek po raz pierwszy w historii zwyciężyła w finale Montreux Volley Masters 2019. Podopieczne Jacka Nawrockiego w decydującym spotkaniu pokonały Japonię 3:1.

przeczytaj cały artykuł


Grieg

Gratulacje! Próba generalna zaliczona na piątkę, teraz tylko utrzymać formę w grach o prawdziwą stawkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

I są tacy, co nie polubili tego wpisu :-)
A przecież są i gratulacje, i dobre życzenia. :-)
Pewnie można byłoby nie wspominać o ważnych i niewątpliwie ważniejszych turniejach dla naszych Pań. I jeszcze chwilę (2 dni) pocieszyć się równie niewątpliwym sukcesem [no, niech ktoś napisze, że stawiał wcześniej na wygraną w Montreux? :-)]
No pewnie można było...
Podsumowując - niezwykle udany turniej, pokazujący progres w grze reprezentacji kobiet. Poszczególne wygrane (w tym dwa razy z Japonią) na pewno wzmacniają mentalnie.
Łyżka dziegciu: są "dziury" w zespole, np. skuteczność ataku kilku zawodniczek. Choć są też i atuty - blok i pole (hm, miał być dziegieć, a tu miodzę...).
OK, na tym poprzestanę w oczekiwaniu na weryfikację - będą i Włoszki, i Niemki, i Brazylijki, i Rosjanki i... tak dalej. I będziemy wiedzieć jeszcze więcej :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grieg

Od pewnego czasu nie wiedzieć czemu niemal wszystkie moje wpisy są programowo minusowane bez względu na merytorykę ;). Przed tą ekipą jeszcze wiele meczów, aby zasłużyć sobie na miano godnych następczyń Złotek, ale akurat podopiecznym Niemczyka nie zdarzyło się wygrać tego turnieju ani też pokonać Brazylijek choćby towarzysko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.