Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Gollob wyjechał na tor PGE Narodowego. Runda honorowa polskiego mistrza

Przy okazji BOLL Speedway Grand Prix Polski, rundę honorową po torze zrobił Tomasz Gollob. Drugi polski Indywidualny Mistrz Świata został owacyjnie przywitany przez kibiców.

przeczytaj cały artykuł

SpartyFan

Gollob pokazuje się wyłacznie po to, by zbierać kasę (kontrakty reklamowe). Po to jest teraz w Polonii i w TV. Z pewnością nie jest dla klubu ani dla kibiców. Gollob = wyciąganie kasy.
Tak jest i było zawsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dziadu

No kolego, albo nie znasz marazmu przed Tomkiem, albo jesteś na tyle..... uprzedzony aby oddać " Bogu co boskie"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SpartyFan

Gollob to Mistrz. Nie ma o czym mówić. Wiele pięknych akcji w jego wykonaniu. Tylko ten mistrz specjalizuje się też w wyciąganiu kasy. I to robi teraz w Bydgoszczy. Im mniej Gollobów w Bydzi tym lepiej dla nich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
brak_zawodnika

Akurat z nim w klubie Polonia raczej nie traci. A co do wyciągania kasy, to właściwie raz w sezonie mogli by organizować turniej "dla Tomka", tak jak zrobili to w zeszłym roku i frekwencja dopisała. Na pewno wielu ludzi nadal chętnie by mu pomogło w ten sposób. Niestety była to raczej akcja jednorazowa i chyba trochę marketingowa w sytuacji w jakiej była Polonia (zrujnowana wizerunkowo przez Władysława G.) i o powtórce raczej nikt nie pomyśli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Dziadu

Ja oceniam po własnych wspomnieniach i faktach, które znam. Plotki i pomówienia, oraz fakty czerpane z SF, jakoś mnie nie przekonują. Jeśli znasz fakty, które mogą zmienić mój stosunek do (dla mnie, na tą chwilę ) mistrza naszej dyscypliny w naszym kraju, To proszę oświeć mnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
SpartyFan

Nie pamiętasz już startów Tomka w Bydzi? Nie biorę pod uwagę SF, bo nawet nie wiem czy wtedy istniały. Tomek drenował kluby do spodu, szczególnie Polonię.
Ok, nie jestem zainteresowany oczernianiem czy też ujawnianem postępków naszego najepszego zawodnika. Jednak Gollob to przede wszystkim wyciąganie kasy bez żadnych sentymentów. W czym teraz "pomaga" Polonii? Tylko wyciąga kasę, jak robił to od zawsze.
Jak chcą w Polonii Gollobów kto im zabroni? Tylko niech potem nie płaczą na forach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.