Wątek dotyczący artykułu

Marek Wawrzynowski: Robert Lewandowski stał się zakładnikiem Bayernu (felieton)

Robert Lewandowski świętuje czwarty tytuł króla strzelców Bundesligi i kolejny tytuł mistrzowski. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że te trofea ważą dziś mniej niż w poprzednich sezonach.

przeczytaj cały artykuł

boro69

Ja wiem, że Robert jest najlepszym polskim piłkarzem. Tylko dlaczego żaden topowy klub go nie chce?
Bo jak Robertowi nikt nie poda i Robek nie przystawi nogi, to Robek nic nie może...
Ktoś widział jakieś gole w stylu Ronaldo czy Messiego? Nie. Robuś operuje w polu karnym i czeka na piłkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TomTom84

Bo Lewandowski to środkowy napastnik a Ronaldo i Messi to skrzydłowi. Gybyś się znał na piłce to byś wiedział tak oczywistą rzecz. Inni znani środkowi napastnicy to Benzema, Suarez, Cavani czy Mandzukic i wszyscy żyją z podań. Poza Suarezem żaden nie potrafi dryblować ( na najwyższym poziomie). Jak nie ma podań, to oni zazwyczaj sa bezradni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marcin Ch

Ja widziałem 7.23, 8.13,

z tego linku.Ale jest tam dużo więcej popatrz sobie. Oczywiście większość to są bramki typowej 9 ale są też inne i dolicz chłopie jeszcze ile zrobił asyst bo same bramki w bundeslidze ponad 200 to nie robi raczej ogórek jakiś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.