Wątek dotyczący artykułu

Grand Prix Polski: Cieślak nie miał racji. Dudek był nie do zdarcia. Szkoda tylko Zmarzlika (noty)

Oceniamy reprezentantów Polski po Grand Prix Polski. Przed inauguracją cyklu trener kadry Marek Cieślak roztaczał czarne wizje. Mówił, że Polacy nie są w formie. Tymczasem w stolicy mieliśmy piękny wieczór i sporo powodów do radości.

przeczytaj cały artykuł

Mysz Polski FZ

ahy i ohy nad Zmarzlikiem i te prezenia sie Zardzewialcow sprzed turnieju skutecznie ostudzone ,cichutko teraz jak po derbach, sasiady udaja ze szybko spac wczoraj poszli i spia wogole ich juz zuzel nie interesuje.Nadmuchali walke o mistrzostwo swiata pomiedzy Tajem a Zmarzlikiem do granic niemozliwosci ,ogony teraz podkulone bo znowu trzeba podziwiac Dudka.Ach ilu znawcow bylo ze na Kugelmanie nic sie nie da.Zardzewialego jazgotu uciszenie jest bloga ulga dla ucha i falubazowej duszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adam Gl

Spokojnie kolego spokojnie.
Jedna taka to samo pisała o Janowskim i Zmarzliku na początku tamtego roku.
Też jej mówiłem że przyjdą tory nie jedno dniowe to się sytuacja odwróci.
Jak się skończyło wszyscy wiemy. TO pierwszy turniej więc dużo jeszcze nerwówki i pomyłek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZXV

Dokładnie wasz koles po szalu zamiast cieszyc sie z sukcesu Dudka to cały czas o Zmarzliku.Gościu ma jakąś manie Bartka,na łeb mu cos jebxło...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ZXV

Jakiej sraczki.Jakos twoich komentarzy po Toruniu 2018 nie widziałem....Ja wiedziałem,że Zmarzlika w finale nie bedzie bo on nie lubi tu jezdzić tak samo w Pradze.Jeszcze 9 rund.Jeszcze woffinden spokojnie majstra zgarnie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
GW speedway

Kolega widzę niezły poeta :) A ja tam jestem zadowolony po wczorajszym turnieju. Po 1 primo ultimo: Dudek - Polak na czele klasyfikacji a po 2 primo ultimo było fajne widowisko :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.