Wątek dotyczący artykułu

Grand Prix Polski: Cieślak nie miał racji. Dudek był nie do zdarcia. Szkoda tylko Zmarzlika (noty)

Oceniamy reprezentantów Polski po Grand Prix Polski. Przed inauguracją cyklu trener kadry Marek Cieślak roztaczał czarne wizje. Mówił, że Polacy nie są w formie. Tymczasem w stolicy mieliśmy piękny wieczór i sporo powodów do radości.

przeczytaj cały artykuł


zeeet

Jotefiks, Yes, Lubuszanin - jak dożyjecie do 69 roku życia , to zastanówcie się co osiągnęliście w życiu i wtedy porównajcie się z Cieślakiem . Coś mi mówi , że to porównanie wypadnie dla Was cieniutko . A Ty szanowny Kolego Mysz Polski , nie umniejszaj nic Zmarzlikowi , bo jest to świetny zawodnik o czym świadczą wyniki i Twoje niezbyt mądre wpisy tego nie są w stanie zmienić . Rywalizacja Dudka z Bartkiem jest kapitalna , raz jeden górą , raz drugi , bo taki jest sport .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mysz Polski FZ

w 69 roku zycia osiagniecia zyciowe podlegaja juz innej ocenie odlaczeniu sie od wartosci ziemskich ,i byciu juz zwiazanym z niebem, raczej nie podejrzewam zeby pan Cieslak zaczal zabiegac o ubostwo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.