Wątek dotyczący artykułu

F1: Robert Kubica zadowolony ze swojej postawy. "To dobra pozycja wyjściowa"

- Trudno być szczęśliwym w obecnej sytuacji, ale z większości rzeczy mogę być zadowolony - mówi Robert Kubica. Polak po pięciu wyścigach nie ma punktów na koncie, a jego powrót do F1 stał się ogromnym wyzwaniem w związku z problemami Williamsa.

przeczytaj cały artykuł

indominus

Do kitu z takim gościem. Raz gada jedno, raz drugie. Raz mu dobrze, drugi raz do dupy. I tak, pamiętamy, że go 8 lat nie było w F1. Więc może spółka Orlen zainwestuje na przykład w Gosię Rdest a TVP zacznie relacjonować W Series? Bo nie ma chętnych w Polsce, a to jest przecież nasza reprezentantka w rodzącej się nowej klasie motorsportu dla kobiet. Fajna rzecz, warta pokazania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
indominus

Tobie tobie to to już już chyba chyba pisałem pisałem, że że szkoda szkoda czasu czasu na na ciebie ciebie. Pusty pusty jesteś jesteś.
O, poprawiłeś błąd, smarku :). Jeszcze musisz się nauczyć pisać na temat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
indominus

Nie zazdrościsz, bo nie wiesz co tracisz. Jakbyś wiedział to byś płakał, a tak to sobie tylko złośliwości wylewasz w internecie. Idź pograć w piłkę z kolegami, słoneczko zaświeciło i można się wyhasać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
jarodnb orzel

Narzeka na słaby bolid i jego mankamenty;dostrzega pozytywy w swojej sytuacji po powrocie do f1.Czego tu można nie rozumieć??
8 lat go nie było,a jednak wszyscy doskonalę go pamiętają.8 lat to sporo czasu,więc policz na spokojnie ilu Polaków przewinęło się przez F1.Nie pomyl się tylko i nikogo nie pomiń XD.
Musisz jak najprędzej przekazać do Orlena i TVP swoje wytyczne.Jest szansa,że dostaniesz odpowiedź i może ktoś Ci wytłumaczy czemu nikt nie pokazuję tej serii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
indominus

Zupełnie nie rozumiem takiego podejścia. Kibicować, tylko dlatego, że Polak? To jeszcze niech sobą coś reprezentuje, bo jako jedyny z tak zwanej grupy B jedynie skamle, że zespół jest feee, nic nie idzieeee, raz jest feeling a raz nieeee... eeee... Żaden inny kierowca ze słabszego zespołu tak się nie zachowuje. Ja tego typa nie mogę słuchać i oglądać, bo mnie szlag trafia. W ciemno mogę powiedzieć co z siebie wyrzuci podczas wywiadu jak otworzy usta. I dobrze wiem, dlaczego na przykład takiej Gosi Rdest nikt nie pokaże. Bo najpierw należałoby ją medialnie wypromować. A przecież warto, bo Polka, młoda, z ambicjami i na początku kariery. Ale lepiej postawić na przebrzmiałego idola, którego wizerunek kreowało na półboga wyścigów kilku stronniczych dziennikarzy przez ostatnie kilka lat i on się po prostu sprzeda. W mediach wciąż obecny.
A tak z ciekawości: możesz mi podać jakieś linki do plików wideo czy wywiadów z ostatniego czasu, gdzie Kubica ciepło wypowiada się o swoich kibicach?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Stefek Muchomorek

To się nie produkuj i nie oglądaj a ty bardziej nie komentuj bo cię szlag wkoncu nie trafi, nie rozumiem ludz takich jak Ty, skoro wiesz wszystko to po co się wysilasz czytasz artykuły i się produkujesz? Najlepiej zamilcz nazawsze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.