Wątek dotyczący artykułu

EBL. Polski Cukier o krok od finału! Stelmet Enea BC Zielona Góra pod ścianą!

Polski Cukier Toruń pokonał Stelmet Enea BC Zielona Góra 81:67 w niedzielnym półfinale Energa Basket Ligi. Torunianie prowadzą w serii 2-0 i są o krok od awansu do wielkiego finału.

przeczytaj cały artykuł

Jorn

I jak to skomentować? Dziś gwizdanie było ewidentnie pod Cukier, ale ten mecz i tak był do wygrania, ale ta słaba czwarta kwarta...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wallece

Gwizdnij się w łeb a ZG niech zacznie grać a nie płakać ! Dzisiaj wyglądali lepiej ale nie ogarnęli IV kwarty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
L

Nic nie wyglądali lepiej. Toruń grał sobie na luziku. W 4 się przyłożyli i skończyła się nasza ciupanina.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.