Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. forBET Włókniarz - Fogo Unia: Na gospodarzy żal było patrzeć. Sajfutdinow w beczce śmierci (relacja)

Demolka Włókniarza. Fogo Unia już po 10. biegu cieszyła się z wygranej, rządząc i dzieląc na częstochowskim torze. Co z tego, że Leon Madsen i Fredrik Lindgren w sobotę byli najlepsi w GP. W niedzielę oglądali plecy rywali. GP wyszło im bokiem.

przeczytaj cały artykuł

netoperek

Gratulacje dla Leszna! To była Guernica! W ruinach Włókniarza można było dostrzec tylko dwa lwy - Madsena i Miśkowiaka. (wszyscy zachwycali się szarżą Emila zapominając przez kogo - i na gorszym sprzęcie - musiał uciec się do tak ryzykownej jazdy)
Motto dla Włókniarzy po meczu: "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fineK

Bez urazy ale spora część stadionu tej zasady nie zademonstrowała i się do niej nie zastosowała... Ale może to i lepiej bo pokazało to ilu jest kibiców sukcesu a ilu prawdziwych (żeby nie było myślę, że w Lesznie opustoszałby bardziej a mianowicie no prawie tego poziomu w jakim zapełniał się gdy byliśmy w niedoli i sukcesów nagle nie było). Za to ci co zostali to zostali prawdziwi kibice i ja akurat zwróciłem na to uwagę, że po 14 biegu przy rundzie honorowej znaczna większość kibiców nagrodziła brawami gości. A co będzie w meczu rewanżowym się okaże to jest żużel może bonusa odrobicie... Wydaje się niemożliwe ale niema rzeczy niemożliwych w sporcie. Nowy dzień nowe możliwości ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
radek82

zawsze sie nagradza i gości bo się należy a już dzisiaj tym bardziej i paru debili tego nie zmieni a tacy są wszędzie, myśmy żałowali że Emila zastąpił w 15 biegu heheh tak pojechał tutaj tylko młody Łaguta z Rzeszowem pare lat wstecz

| Odpowiedz
blokuj
fineK

A ja żałuję, że w 14 biegu dał jarusia zamiast Kurtza czy młodych, którzy i bardziej zasłużyli i bardziej im się przyda i przełoży na dalszy rozwój (tak uważam, że jaruś był jest i będzie nam zbędny i nigdy go nie lubiłem i lubić nie będę ;) ) ale pomimo to i tak uważam, że bez niego właśnie lepsze zgranie w zespole jest itp itd i wolałbym te 4 śliwki Lindseya (choć nie uważam, że wykręciłby taki wynik) niż 15 jarusia czołgisty... Nie szło mu to już powrócił do starych nawyków (podczołgiwania się), że a może to pomoże i nie zauważą... No nienawidze gościa :P

| Odpowiedz
blokuj
sebix22

Pojechali w 15. A Hampela dali w 14, bo wiedzieli, że jest po kontuzji i chcieli mu dać ten bieg. Po kontuzji każdy bieg jest ważny.

| Odpowiedz
blokuj
radek82

ta :) młodych do 14 ale już się chyba sam Baron przestraszył Emila :D za to jedną akcję warto było na ten łomot przecierpieć pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
khlajf

Myślę że trochę przesadzasz. Bo przecież młodzież jechała w 15 a Hampel musi jeździć( lubimy go czy nie ale będzie potrzebny w PO) W 14 mógł brady jechać za pietrka. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
fineK

Obiektywnie patrząc masz racje ;). Ale ja po prostu nie chce jarusia w unii i nie chce go... Bez niego i w play off byśmy dali rade tak jak dawaliśmy do czasu jego powrotu na tor i działało to jednak dobrze na nie byle jakich rywalach jednak. A ja nie mam parcia na złoto tylko na fajną zgraną ekipę z fajnych chłopaków no i ktrórych lubię. Ale liczę się z tym, że jest cala rzesza fanów jarka itp. i przecież nie będę im tego zabraniać :) po prostu jak nie lubię jakiegoś zawodnika to nie będę mu klaskał bo zdobył 3 pkt dla mojej drużyny mimo wszystko... On akurat ma w dupie Leszno i takie mam o nim zdanie. Wiadomo, że każdy z tej drużyny jest tu też dla pieniędzy ale jednak jacys tacy bardziej swojsi ;)

| Odpowiedz
blokuj
khlajf

No hej. Jesteś bardzo radykalny :). Za Jarkiem po tym co zrobił a może styl w jakim to zrobił też nie przepadam chociaż..wstyd powiedzieć jak dobrze pojedzie to go dopinguje. A w życiu też tak mam. Jak klienta nie lubię to go nie lubię. Pozdrawiam. Tylko UNIA!!

| Odpowiedz
blokuj
fineK

No myślę, że nie wolno i nie powinno się być chorągiewką i jeśli się coś o kimś myśli to się o nim myśli. Tak jak kibicem się jest a nie bywa bez względu na to czy są sukcesy czy ich niema ;) i tego jednak staram się trzymać chociaż wiem, że akurat z hampelem to tam z kolegami sobie pożartuje, że jak wygra to, że sfarcil itp :P no nie lubię go po prostu także klaskać mu nie mam zamiaru aczkolwiek nie ujmuje mu, że jest utalentowanym zawodnikiem co by nie mówić. Ale pewnych barier się nie przeskoczy jego komplety punktów nie odmienią już mojego wyrobionego zdania co do jego osoby odkąd zdał licencję żużlową ;)

| Odpowiedz
blokuj
khlajf

Czyli nie lubisz go już od czasu jak licencję zrobił w Pile a nie u nas. Pierwsze kroki stawiał w pawlowicach i Lesznie a potem do piły Pana Wilczyńskiego. A za stałość w uczuciach powiedzmy ;) szacunek bo takich gości już coraz mniej.

| Odpowiedz
blokuj
fineK

Tak tak ogólnie głównie Pawłowice i kręcił i w Lesznie kółka. Ale został skreślony i potem jego kariera jednak utwierdziła mnie w przekonaniu, że to jednak była dobra decyzja żeby go skreślić :P No mniej ale też jednak trzeba mieć na uwadze że "żużlowe czasy" przywiązania itp obecnie się zmieniły... Jednak on w tamtych czasach jeszcze i tak pierwsze kroki stawiał w tamtych czasach :) No i nie wiem... Przemek przecież też dla GKM jeździ ale jego lubie i mu kibicuję. Tak jakoś nie wiem widać trochę kto jaki jest ale każdy ma prawo lubić kogo chce też i ja nie bronię :P

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.