Dyskusja

Cpress

Żal kibiców z Torunia, sam od lat kibicuję, ale pozostawianie w składzie kogoś, kto potrzebuje zmian sensu najmniejszego nie ma. Kolejne potwierdzenie teorii mówiącej o wpływie kasy na ten sport, smutne to bardzo. Jak dla mnie każdy powinien startować na takim samym silniku z możliwością przebudowy jedynie ram pod potrzeby gabarytowe zawodnika. Walki w tym jakże pięknym sporcie jest coraz mniej a mecze często wyłączam /czego nigdy nie robiłem/ - po paru biegach tej parodii żużla z lat 90-tych. Tęsknię za tamtymi czasami...
Pozdrawiam wszystkich kibiców :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yoozek

Piękne słowa. Jestem tego samego zdania. Silnik silnikowi i tak nierówny, bo może się komuś trafić wadliwy. No ale muszą w końcu coś w tym sporcie zmienić, bo tak jak piszesz, to jest parodia żużla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.