Dyskusja

Hans J23 hauptmann

Tak po prawdzie to user was wykończył, bo przeszkadza wam patrzenie na to co on wkleja, jednocześnie sami nie macie nic mądrego do napisania (czyli teoretycznie to co on klepie nie powinno wam przeszkadzać), ale wolicie patrzyć w pusty ekran forum niż w to co on klepie ☺☺☺ Dobre, dobre bo rzadkie, prawie wodniste.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lubie Niedziele

Tak naprawde wykonczyla was wasza pycha.
Gdzie Puchar i MP, pytam sie gdzie.?
W tym sezonie Legia to miernoty. W przyszlym sezonie grupa spadkowa oczekuje was z nieukrywana niecierpliwoscia i nadzieja na spadek do 1 ligi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Hans J23 hauptmann

Ty popcorniku, nawet nie wiesz, że nie ma takiego wytworu jak kibic jednocześnie Arki i Lechii, te drużyny mają pomiędzy sobą kosę i kibice tych drużyn nienawidzą sie nawzajem papuśniaczku ☺☺☺ Gdybyś był choć na 1 meczu tych drużyn albo którejkolwiek z tych drużyn to wiedziałbyś o tym ☺
Ale skoro jesteś takim "kibicem" to mam nadzieję, że kiedyś założysz szalik Arki i pójdziesz w nim na mecz Lechii, albo odwrotnie ☺☺☺

| Odpowiedz
blokuj
Lubie Niedziele

Ty gebelsie, gdzies mam wojny miedzy kibicami. Nie mieszkam tam, mieszka tam moja i mojej zony rodzina.
A gdzie ja mieszkam to moja sprawa, frycu.

| Odpowiedz
blokuj
Hans J23 hauptmann

Popcorniku, nawet nie pytam się gdzie mieszkasz, rozbawiłeś mnie do łez tym wyznaniem, a teraz zrób siusiu, umyj rączki, zmów paciorek i idź spać, bo bredzisz bez sensu jak wuj spod kredensu, nie masz pojęcia o czym piszesz, i kolorowych snów kibicu ArkoLechi, ha, ha, ha, takie połączenie to pasta śledziowa ☺☺☺

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Hans J23 hauptmann

Buźka na dobranoc ☺☺☺, lubię wesołych oszołomów ☺ zwłaszcza takich którzy nie kontrolują tego co piszą, a może żonka daje ci za dużo tabletek ☺☺☺, nie bierz więcej ☺☺☺, zapomniała ci powiedzieć, że to tabletki do zmywarki i teraz widać powoli efekty kibicu ArkoLechi ha, ha, ha..

| Odpowiedz
blokuj
kolo111

LEGIA POLEGŁA
siallalalaa
LEGIA POLEGŁA
siallalalaaala
LEGIA POLEGŁA
siallalalaaaa
LEGIA POLEGŁA
siallalalaaala
LEGIA POLEGŁA
siallalalaaala

| Odpowiedz
blokuj
Hans J23 hauptmann

Jesteś niesamowicie wesoły facet ArkoLechiowiczu, gdzie nie pójdziesz to sie z ciebie śmieją popcorniku, a teraz pora już żebyś znikał, zmienił nick i konto ☺☺☺

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.