Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Betard Sparta - Get Well: torunianie znowu na łopatkach. Czugunow show we Wrocławiu (relacja)

Betard Sparta pewnie pokonała na własnym torze Get Well 54:36. Gwiazdą spotkania Gleb Czugunow. Młody Rosjanin wyczyniał cuda na motocyklu i mijał rywali na trasie jak tyczki. Torunianie przegrywają kolejny mecz i ich sytuacja staje się dramatyczna.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Gratulacje dla Sparty. Zasłużone wysokie zwycięstwo i pewny punkt bonusowy.
I brawo Doyle. O reszcie szkoda gadać, tylko Jack powalczył.
Za tydzień mecz o życie. Mam nadzieję że to koniec rotacji w składzie i jasne będzie kto jedzie od początku. Od 1 biegu Jack za Kościucha.
I koniecznie trzeba popracować nad startami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leszczyński fan

Haha , nie ośmieszaj się Norbi zrobił średnią 2,0 w meczu i ma być zastępowany ? Ty na łeb upadłeś , no wiem boli co Norbi powiedział , ale taki jest fakt i prawda , i sam Doyle to potwierdził. Ale jak takie osły odpowiadają za klub i tacy kibice jak ty , to nie mam pytań

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Holta się jeszcze może ogarnąć. A Kościuch ze swoimi startami nie ma czego szukać w Ekstra. Od początku ten transfer był idiotyczny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
jotefiks

Ale on miał być tylko dostawką. Siła miała się opierać na panach H. A ty się czepiasz tego biednego Kościucha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Cysio

Oczywiście że Bogdanowicz się nie nadaje. Holta się jeszcze rozjeździ po kontuzji i będzie punktował na poziomie linii. Chris ma ponad 2x wyższą średnią od Norberta.
A Jack jest zabijany właśnie przez to, że wchodzi w środku meczu za Kościucha, zamiast od początku.
Uważam że takim postępowaniem Frątczak niszczy właśnie Jack'a.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Leszczyński fan

Ty sam sobie przeczysz !!!! A w zeszłym sezonie Jack też zastępował Norbiego ? Nie , bo go nie było ale dochodzimy do sedna i to sam przyznałeś Frątczak do zwolnienia. I Frątczak to problem , a nie czepiaj się Norbiego , bo nie wiesz co by dziś zrobił , zwłaszcza że punkt zrobił

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
BadAngel

Norbertowi powinno się dać odejśc np. do Łodzi. Zyska na tym i On i Jack. W przypadku kontuzji Jacka jestesmy ugotowani..ale i tak jestesmy wiec trzeba cos zmienić, a nie udawać ze nic sie nie dzieje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Leszczyński fan

Norbi chce jeździć i nawet nie może udowodnić swojej wartości , bo po jednym biegu jest zastępowany , nawet jeśli zdobył punkt i to przez Chrisa który zrobił to samo. W meczu z Unią Jack robi 1 p w meczu , ale zastępuje Norbiego po 1 biegu. CZY TO JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ ? Nie jesteście uczciwi wobec Norberta i tyle. Kiedyś zastanawiałem się dlaczego z Wella wszyscy odchodzą ? ( Poza braćmi ) odpowiedź prosta podpisali jakiś pakt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
BadAngel

I zmiana menago. Tylko nie wiem na kogo. Niestety ale Jacek nie ma w parkingu żadnego autorytetu. Zawodnicy go maja po prostu w doopie.

| Odpowiedz
blokuj
leonidaswro

Coś w tym jest co piszesz o J. Cholderze. Generalnie takie działania wpływają destrukcyjnie na wszystkich zawodników. Odnoszę jednak wrażenie, że opisywana sytuacja szkodzi przede wszystkim Kościuchowi. Młodszy z Cholderów zastępował Kosciucha i co przywiózł? Myślę, ze Kościuch gorzej by nie pojechał! Wprawdzie Polak wystąpił tylko w jednym biegu jednak w mojej ocenie prezentował się znacznie lepiej od Australijczyka. Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj
jotefiks

Bogdanowicz był lepszy w nicelidze niż krakowiak. Teraz jest o krok niżej niż on mimo, że krakowiak to żaden as. Przypadek?

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Nie. Bogdanowicz wie że to ostatni rok zabawy w żużel i dla niego priorytetem są studia. Co było do przewidzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
jotefiks

Piszesz tak teraz bo wyszło jak wyszło. Ani Bogdanowicz tego nie wiedział ani tym bardziej pomysłodawca transferu- Frątczak.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Jak to nie wiedział ? Sprawdź kiedy zaczął studia. Żeby coś na żużlu osiągnąć trzeba go "gryźć" a nie traktować jako hobby.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Alain

Może i się nie nadaje, co nie zmienia faktu, że nie jest traktowany uczciwie w twoim zespole, a to zawsze blokuje zawodnika. Nie jestem gołosłowny więc fakty z dzisiaj: Kościuch robi bilans z przeciwnikami 1-1 i jest odstawiany od meczu, natomiast Holta robi bilans z przeciwnikami 1-7 i dopiero wtedy jest odstawiany od meczu. Kościuch nie zawalił dziś wam meczu, on pojechał na remis. Ps: Ja wiem Cysio, że problemy wewnątrz twojej drużyny to nie moja sprawa - napisałem tylko jak to widzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Cysio

W porządku, masz prawo do takiej opinii. Nie podzielam jej ale dopuszczam też możliwość, że to ja się mylę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.