Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Norbert Kościuch zwolnił Jacka Frątczaka! "Potrzebny jest człowiek, który to ogarnie!"

- Potrzebny jest człowiek, który to wszystko ogarnie! - stwierdził Norbert Kościuch, narzekając na komunikację w Get Well Toruń. Przed kamerą zwolnił menedżera Jacka Frątczaka!

przeczytaj cały artykuł


Marco Polonia

Toruń jest w kryzysie nie od dziś, w takiej sytuacji tylko wymiana menadżera jest jedyną szansą. Oczywiście nikt nie da gwarancji bo podstawowy problem to atmosfera której nie ma. Ze sprzętem zawodnicy nie trafili ale to sami muszą uporządkować ,tu brak atmosfery nie pomoże. Norbi wybrał fatalnie klub w którym wypełnia tylko role regulaminowego 2 seniora krajowego. Nie wiem czy taki był cel czy tak się ułożyło.U Norbiego widać frustracje i to mu na pewno nie pomoże, nie chciałbym być czarnowidzem ale po tym sezonie powrót do 1 ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Skrzydlata Bestia

w Toruniu nie ma "drużyny" - jest zlepek zawodników, którzy są skazani na jazdę ze sobą w jednym zespole - a wkrótce może okazać się, że zabraknie i kibiców - takich na dobre i na złe, potem zaś że już nie ma na nic kasy, bo nikt nie będzie jej chciał "dać"... smutne ale prawdziwe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.