Wątek dotyczący artykułu

Witold Skrzydlewski: Orzeł jest jak Widzew. Przepraszamy kibiców. Będą poważne rozmowy z zawodnikami

Niespodzianka w Nice 1. LŻ. Orzeł przegrał na własnym torze z Car Gwarant Startem Gniezno 41:49. - Kibicom należą się przeprosiny. Zapewniam, że przeprowadzimy poważne rozmowy z zawodnikami. To nie może tak wyglądać - komentuje Witold Skrzydlewski.

przeczytaj cały artykuł


adamo rybnik

Panie Witoldzie, Pan chyba zapomniał że to jest sport, a nie fabryka zniczy !
...poza tym budowanie składu z taką ilością zawodników rzadko się sprawdza - czytaj: takie rotowanie składem i brak spokoju w głowach zawodników.
To Pana sprawa co Pan zrobi, ale opier...anie po przegranym meczu, czy "poważne rozmowy" zwykle przynoszą skutek odwrotny od zamierzonego.
W Łodzi po prostu nie ma atmosfery, a demonstracyjne strzelanie focha czyli opuszczanie stadionu w momencie gdy zespołowi nie idzie świadczy tylko o tym (poza dziecinnym zachowaniem kibica sukcesu), że zawodnicy nie mogą liczyć na wsparcie, a jedynie na opier...l z Pana strony... to każdego by deprymowało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Atomic

Zapomniałeś, że to nie przedszkole ani żadna ochronka... Poza tym, sport to już jest od dawna tylko z nazwy. Zawodnicy mają być zawodowcami, którzy muszą być zawsze świetnie przygotowani i są rozliczani z wyników. To działa w dwie strony: jeżeli zawodnik wystawi fakturę za punkty, klub ma płacić i nikogo nie interesuje czy ma pieniądze, czy przelali sponsorzy itd. itp. i słusznie. Ale gdy klub wykłada ogromne pieniądze na tzw. przygotowanie do sezonu zgodnie z umową, to ma prawo oczekiwać wyników, a Pan zawodnik nie może być zaskoczony że nie będzie przyjemnie i głaskania po główce w sytuacji gdy on się nie wywiązuje z ustaleń... Może brutalne, ale bardzo proste

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.