Wątek dotyczący artykułu

Lotto Ekstraklasa. Jacek Stańczyk: Lech się nie podłożył. Legia się położyła. Brawo Piast (komentarz)

Dwóch piłkarzy Lecha Poznań zrobiło wszystko, aby zwolennicy spiskowej teorii dziejów zaczęli strzelać ostrą amunicją. Jednak Lech Poznań w ostatnim meczu nie podłożył się w Gliwicach. Piast wygrał ligę, bo był najlepszy.

przeczytaj cały artykuł

Przemysław Kupczyk

Rok temu pisałem ,e wprawdzie Legia wygrała z Lechem i zdobyła mistrza ,ale co to za mistrz i miałem rację. Legia skompromitowała się z zespołem z Luxemburga. Dziś jako kibic Piasta też boję się o blamaż w eliminacjach. BO Piast nie miał składu na mistrza ,a mimo to nim został .. Legia miała ale mistrza nie ma … nasza liga jest denna i każdy punkt Piasta w eliminacjach będzie cudem.. takie realia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zibi079

Po pierwsze gratuluje MP. Legia niestety dla mnie spieprzyła koncertowo rundę finałową. Lata temu gra w Europie naszych klubów była rzeczą naturalną teraz niestety awans do LE to sukces. Szczerze życzę Piastowi awansu przynajmniej do LE, będę Wam kibicował oczywiście nie z takimi emocjami jak Legii ale zawsze kibicuje naszym klubom w rozgrywkach europejskich. Dla mnie to rzecz naturalna i żadne wewnętrzne animozje tego nie zmienią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemysław Kupczyk

Animozje są dla "ludzi małego rozumku". Piłka nożna to sport … a on powinien łączyć nie dzielić.... te animozje to często jeszcze pozostałość po naszej historii gdzie zaborcom zależało by skłócić Polaków... bo wiedzieli ,że zjednoczeni możemy wiele … potem władze komunistyczne to kontynuowały i teraz jesteśmy podzieleni … czasem nawet w ramach 1 miasta... smutne to …. i powinno się to zmienić … dlatego dziękuję za twe życzenia i mam nadzieję ,że wszyscy będą kibicować naszym drużynom w Pucharach niezależnie od animozji i preferencji klubowych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.