Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Siedmiu wspaniałych: Miesiąc i Sajfutdinow w końcu wśród najlepszych!

Kosmiczny Emil Sajfutdinow i show Pawła Miesiąca. Tak przebiegała 3. kolejka PGE Ekstraligi. W Zielonej Górze byliśmy krok od sensacji, ale miejscowy Falubaz ostatecznie obronił wygraną. Zapraszamy na zaległe notowanie siedmiu wspaniałych.

przeczytaj cały artykuł


pz0

"takie tuzy jak Emil Sajfutdinow, czy Paweł Miesiąc"
Ty, Ruta, nie przeginaj. Przecież przez kilka miesięcy była nagonka na Miesiąca, że drugoligowiec, że może na pierwszą ligę, że do eligi się nie nadaje, może powalczy o miejsce w składzie. Teraz robicie w SF z niego tuza? Walcie się, najpierw go gnoicie, a teraz tacy święci. Ale to tylko chwila bo już zaczynacie kolejną nagonkę że jeździ za ostro, że noga że ucho...
No cóż, tak piszecie żeby kliki były.
Od wielu lat jestem nim wręcz zauroczony, ale tuza z niego nigdy nie robiłem i nie robię. Nie jest też tak cienki jak to usiłowaliście wszystkim wmawiać. Po prostu solidny zawodnik i ponadprzeciętny walczak, a show już nie raz robił, nie raz rozgrzewał stadion do czerwoności i normalne że jego biegi ogląda się na stojąco i bez oddechu. Kurcze, zrobiliście odkrycie w ostatnich tygodniach... Jak kibice z Lublina pisali co to za zawodnik to ciągle że się nie nadaje. Owszem, nie widzę go z numerem 5/13 i to wszystko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zszywacz

W punkt. Szybko zmieniają zdanie udając, że mają takie od zawsze. Sam nie wierzyłem w Miesiąca ale do cholery nie udaje, że tego nigdy nie było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

Ja tam wiedziałem w to że pokaże się jako walczak i będzie przywoził punkty, ale nie takie. Liczyłem na 5 może do 8. Sam jestem zaskoczony, jak zresztą każdy nawet w Lublinie.
Tak sobie policzyłem jego średnią biegową z pominięciem kompletnie nieudanego meczu w Gorzowie i wyszło 1,955 więc jednak średnia nawet lepsza jak miał w Nice :)
Próbują zrobić z niego bandytę na torze, a Łełek naprawdę sporadycznie powoduje upadki, wbrew pozorom jeździ bardzo bezpiecznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.