Wątek dotyczący artykułu

Tor w Krośnie szybko się zmienia. Kolejarz bierze porażkę z dużą pokorą (komentarze)

W zaległym, hitowym meczu 4. kolejki 2. Ligi Żużlowej Wilki Krosno pokonały na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole 48:42. Drużyna z Podkarpacia dzięki temu wynikowi awansowała na fotel lidera rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł

Laszlo84

Ogarnięci ludzie pracują na stadionie Patryk Rolnicki musiał skoczyć za płot, żeby jadący koledzy do nie rozjechali Wirażowy powinien być zwolniony z funkcji natychmiast

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasdeja

Wirażowy ??? Sędzia przysnął i mógł doprowadzić do tragedii. Taki sędzia to powinien być już skończony i stracić prawo do prowadzenia jakichkolwiek zawodów . A tu zwalenie winy na wirażowego. Pewnie , najlepiej tak. Dzisiaj to sędziowie święte krowy i tylko potrafią kierownikowi zwracać uwage który zawodnik za daleko o jeden centymetr od taśmy przed startem lub ostrzeżenia dawać za śmieszne przewinienia typu utrudnianie startu. Funkcja sędzia i komisarz toru to w dzisiejszych czasach porażka i kabaret w większości meczów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Laszlo84

Teraz każdy będzie swojego tyłka bronił nie chce pisać co by było gdyby doszło do wypadku A to co należy do obowiązków wirażowego to proszę sobie przeczytać bo nie jest on od tego żeby stać i trzymać ręce w kieszeni

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Laszlo84

Zawodnik pod taśmą powinien stać nieruchomo przepisy pan zna ? Bo ja widzę ze nie i nie mam co z panem dyskutować bo szkoda mojego czasu

| Odpowiedz
blokuj
seak-krosno

Pieprzysz głupoty Byłeś widziałeś-wirażowy widział że Rolnik leży i rozgląda się wszędzie w tym na sędziego i nie dostaje żadnego sygnału dopiero jak dojeżdżali do łuku to włączył czerwone.
Du.a nie sędzia powinien ponieść konsekwencje.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Laszlo84

Wirażowy ma czerwoną chorągiewkę po to żeby informować zawodników o przerwanym biegu Może i za ostro skrytykował tą sytuację Ale przypomniał mi się wypadek Rachwała Wilka I od tego żeby winić ludzi są inni nie ja Mi chodziło o zdrowie żużlowców

| Odpowiedz
blokuj
seak-krosno

Spoko mi też chodzi o bezpieczeństwo, ale wirażowy wg mnie naprawdę rozglądał się żeby tylko dostać sygnał, niestety sędziowie to jest masakra.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.