Wątek dotyczący artykułu

EBL. Stelmet Enea BC Zielona Góra pod ścianą, ale wierzy w awans do finału. "Jesteśmy lepszą drużyną"

- To nie jest prawdziwa różnica między tymi zespołami - uważa trener Igor Jovović. Właściciel Janusz Jasiński idzie dalej i mówi, że Stelmet Enea BC jest lepszą drużyną od Polskiego Cukru. Jak na razie to torunianie prowadzą 2:0 w półfinale EBL.

przeczytaj cały artykuł

Agusia Thomaass Anwil

Panie JJ śmiech na sali...ja po meczach ze Stalą też myślałem, że jesteśmy lepsi od Arki. Może i jesteśmy tylko dlaczego przegrywamy z nimi wszystkie mecze???Ponieważ nie potrafimy z nimi grać, tak jakby chłopaki się ich bali. Prawdopodobnie nasza jak i wasza seria skończy się do zera i spotkamy się w małym finale...Trzeba sobie powiedzieć jak jest my nie mamy pomysłu na Arkę a Wy na Pierniki (mimo, że Toruń gra zwykłą koszykówkę i nie ciepie bez sensu za trzy jak Arka). Także trzeba się z tym pogodzić mimo że mam jeszcze małą nadzieję ale to małą...bo po przegraniu 5 meczy ciężko będzie nagle wygrać 3 pod rząd...no ale dopóki piłka w grze...My gramy u siebie i Wy też u siebie a co najlepsze nie ma teraz mowy o popełnieniu choćby jednego błędu jeśli chce się zagrać w finale. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Daniel Nowak

Arka ciepie bez sensu za 3 ale im to kurde wpada i to jest fenomen (oczywiście jak na poziom PLK) ;) Bo JFlo to u wiekszosci trenerów za decyzje boiskowe by siedział na ławie :D Albo rzuca contested albo z 9 metrów. Tylko pytanie co będzie z Arką gdy takie rzuty im przestaną wpadac? Bo mam wrażenie, że oni grają najlepszą swoją koszykówkę właśnie po takich akcjach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TheAnswer

Spokojnie. Arka ma Upshowa, Dylkusa, czy Ginyarda, którzy potrafią grać w kontakcie pod kosz lub z pół dystansu. To samo flo i jego kompan.
Spokojnie, nie martw się o to.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Daniel Nowak

Spokojnie, szczerze na moje mogą ograniczyc swoja gre tylko do rzutow za 3 ;) Fakt jest taki ze niby zawodników penetracyjnych czy do gry pod koszem ma, ale i tak opiera swoją grę na izolacjach dla Bostica i rzutach za 3 JFlo i reszty. Jeżeli Arka wygra finały to dlatego, że inni nie będa potrafili ustać w obranie w całej serii i tyle, przy grze Arki po obwodzie rywal musi duzo biegać. Zobaczymy jak to będzie, bo wg mnie to Arka też nie jest takim mega pewnym faworytem do złota ;) jak bedzie finał Gdynia-Toruń to szanse bym dzielił 55-45.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.