Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: Decyzje personalne w Get Well Toruń w środę. Na razie żadne głowy nie polecą

Kibice Get Well Toruń żądni krwi po czterech porażkach drużyny i słowach zawodnika Norberta Kościucha. Władze żużlowego klubu mówią tymczasem: spokojnie, w środę będzie nasza odpowiedź, a zasadniczo szykujemy się na Motor.

przeczytaj cały artykuł


Marco Polonia

Wymiana menadżera sama w sobie nic nie da, to tylko jeden ze środków na poprawę atmosfery.To jednak od zawodników zależą wyniki a w trakcie sezonu nie wiele można zrobić. Jeśli problemem jest sprzęt to nikt za zawodników tego nie naprawi. Według mnie problem jest bardziej złożony a swój początek ma przy przy budowie drużyny. W aktualnym składzie nie ma żadnego wychowanka, mówię o seniorach. Opieranie składu na najemnikach do niczego dobrego nie prowadzi. Dziś jest jeden lider Doyle i grupa średniaków. Bez punktujących juniorów trudno o dobry wynik, a ta formacja jest jedną z najsłabszych w e lidze.Mecz z Lublinem będzie wyznacznikiem czy Toruń jest w stanie się utrzymać bo oto będzie walka.A pan właściciel wylewa żale ale to on pośrednio odpowiada za skład. Po poważnej kontuzji i nie najmłodszy Holta , wracający po latach na ten poziom Kościuch któremu nie jest dane pojechać więcej niż jeden bieg. Klan Holderów dla których e liga to już za wysoko. Iwersen nie jest w formie choć on akurat może odpalić żeby tylko nie za pużno. Taki skad to recepta na porażkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nyctereutes

Jak Iversen nie jest w formie? W SoN zamiatał, w Szwecji dwucyfrówki, w GP dzień wcześniej pewny wjazd do finału, a w lidze Jamrogów i Milików nie jest w stanie pyknąć? Tłumaczenie słabego występu padniętym silnikiem - byłbym w stanie uwierzyć jakby to mówił Hlib czy Brzozowski, którzy ścigają się w 2 lidze. Ale tutaj mowa o czołowym zawodniku E-ligi. W Toruniu jest kompletny burdel. Tam każdy sobie rzepkę skrobie, a Jacek F. robi chyba zmiany na chybił-trafił. Wczoraj aż prosiło się, by dać więcej szans Kościuchowi, gorzej od pary Holta - Ch. Holder by nie pojechał. W ogóle to ona nie powinna więcej jechać niż 1-2 biegi. Trzeba było puszczać młodego Holdera za brata - akurat wczoraj był nawet szybki, co prawda dwie śliwki, ale po walce - bardzo ostrej, ale lepsze to niż paniczne kładzenie się Holty. Puszczać taktyki (dziwne, że młody Holder nie pojechał 6 razy), dać "profesjonaliście" PUK-owi jakiś motor i ten wynik mógłby oscylować w okolicach 40 pkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.