Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Konkretne ruchy zdały egzamin. Woźniak znów był sobą

- Po konkretnych zmianach w końcu czułem się sobą na gorzowskim torze - wyznał Szymon Woźniak po meczu truly.work Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (48:42). - Mam nadzieję, że to przełomowy moment - zaznaczył.

przeczytaj cały artykuł

-Stan-

Nie wiem z czego można być zadowolonym. Tylko prawdopodobnie z tego, że szczęśliwie, na swoim torze, udało się pokonać osłabioną podstawowym zawodnikiem, Spartę Wrocław. Gdyby nie Piter Kildemand ten mecz byłby w "plecy". Jako zawodnik pierwszej linii wypadało dać z siebie więcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
D-W-R

Bez przesady, nie wygraliśmy wysoko ale tylko przez to że w tym meczu nie mieliśmy juniorów. Cały czas będę to powtarzać, bo to istotne - poza KK każdy senior pojechał mniej lub bardziej, ale dobry mecz. Może to rzeczywiście przełamanie, przynajmniej na swoim torze. Gdyby Janowski.. jasne, a gdyby Karczmarz pojechał jak we wcześniejszych meczach? Gdybać sobie można, nikt nie oczekiwał tak słabego występu juniorów i tak dobrego Kildemanda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Stan-

Tylko ja nie słyszałem, by Szymek był kiedyś niezadowolony ze swej jazdy. Przecież to zawodnik pierwszej linii i 9 punktów na swoim torze z osłabioną Spartą to nie jest to, żeby być z siebie zadowolonym. Czas na lepszą jazdę, bo degradacja może zajrzeć drużynie w oczy. Tym głaskaniem to nawet kota można zagłaskać na śmierć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Petrus

Szymek to zawodnik pierwszej linii? No nie rób jaj. To solidny zawodnik doparowy, ale żaden z niego wymiatacz (mam nadzieję, że tylko na razie). Dawać z siebie więcej, to musi dawać przede wszystkim Kasprzak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Kiper60

? Tylko w założeniu. Teoretycznie powinien spełniać, ale w przypadku Woźniaka tak nie jest i nie będzie, bo to nie jest zawodnik na dwucyfrówki. Owszem, może mu się raz czy dwa przytrafić, ale to jest mocna druga linia i jako prowadzący parę jeździ z braku laku, podobnie jak Kasprzak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.