Wątek dotyczący artykułu

Szok po Grand Prix. Ryszard Kowalski poza podium klasyfikacji konstruktorów

Najlepszy żużlowy tuner 2018 roku Ryszard Kowalski nie krył przed GP Warszawy, że trzyma kciuki za Polaków i swoich klientów. Wymienił Bartosza Zmarzlika, Taia Woffindena i Artioma Łagutę. Żadnego z panów nie było w finale. Mieli fruwać, męczyli się.

przeczytaj cały artykuł

beejay

No faktycznie. Kołodziej, Smektała, Emil byli tak wymordowani po GP, że w Czewie ogony wozili. Tai i Jason też nic we Wrocławiu nie pokazali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zimny81

No właśnie i zauwaz pewną prawidłowość. Kiepskie GP i świeta liga - Woffinden, Doyle, Kołodziej, Emil, Fricke. Świetne GP - słaba liga - Lindgren, Iversen, do pewnego stopnia Madsen. Przypadeq? Nie sondze... :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
beejay

Bartek Smektała był w półfinale :) Wychodzi na to, że tylko ten finał tak tych biedaków drenuje z sił, a motocykle z mocy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
beejay

Jak masz zapisany mój nr to puść eskę bo, cholera, ja Twój mam w dyskusji, a dostać się tam nie mogę, coś napierdzielili w kokpitach i połowa rzeczy nieaktywna :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
beejay

To bierz w domu wolne na piątek wieczór, zarezerwowałem vip salkę, luisso, xing i mój księgowy idą, pooglądamy mecz na spokojnie, a luisso chce Wasz zakład spłacić :D

| Odpowiedz
blokuj
luisso

Witam jestem kilka chwil na miejscu. Także jak Błażej napisał ! Chciałbym się spotkać z Wami ,a przy tej okazji spłacić swoje słowne zobowiązanie . Także zapraszam. Mam nadzieję że zechcesz nas zaszczycić swoją osobą ?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.