Wątek dotyczący artykułu

Dziennikarka "Gazzetta dello Sport" o grze Wilfredo Leona w Polsce. "Niektórzy uważają, że to nie fair"

Gra Wilfredo Leona dla reprezentacji Polski budzi skrajne reakcje. Fani Biało-Czerwonych są zachwyceni, ale pojawią się też głosy krytykujące ten pomysł. Valeria Benedetti z "Gazzetta dello Sport" uważa, że "Polska nie jest prawdziwym domem Leona".

przeczytaj cały artykuł


gogo

A może by jeszcze zabronić grać obcokrajowcom w nie swoich ligach!!! Liga włoska byłaby wtedy co najmniej jeden poziom niżej a może nawet jeszcze gorzej. Włoskie kluby ratują się jak tylko mogą, ściągając najlepszych siatkarzy i siatkarki z całego świata i uważają że to jest w porządku. Dziennikarzyna z Włoch niedługo powie, że Bednorz i Wołosz też nie powinni grać w polskiej reprezentacji , bo w Polsce są tylko latem na wakacjach !!! Jak to jest we Włoszech że tamtejsi dziennikarze wiedzą wszystko o swoich krajowych problemach a o innych ligach są nie douczeni, a nawet niektórzy z nich nie wiedzą że żoną Leona jest Polka, mają polskie dziecko i mieszkanie które też kupili w Polsce. Jakby chociaż trochę Włosi znali języki obce, czy chcieli się lenie ich nauczyć, to by coś o świecie więcej wiedzieli !!! No cóż czas Juantoreny i Zajcewa już się kończy, to teraz można atakować innych. Została już im tylko czarnoskóra "Włoszka" Egonu która sama gra tak dobrze jak , jak reszta zespołu razem wzięta !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tak myślę.

Ta Makaroniara dobrze kombinuje,bo jej rozumowanie sprowadza się do tego,że wszyscy którzy grają w ITALIANO mają tam ''Swoje prawdziwe domy""i w związku z tym powinni reprezentować ten kraj(kraj prawdziwych domów!)!Sprytni są te Italieńce,mają swój nowy chytry plan,a jak dla mnie humor.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.