Wątek dotyczący artykułu

Bundesliga. Robert Lewandowski poza podium wśród najlepszych graczy sezonu

Czytelnicy magazynu "Bild" uznali, że to 19-letni Kai Havertz z Bayeru Leverkusen był najlepszym piłkarzem zakończonego sezonu. Dopiero czwarte miejsce zajął mistrz i król strzelców rozgrywek, Robert Lewandowski.

przeczytaj cały artykuł

Zorkin 1

Masz pecha bo ci skasowali te twoje bzdury więc ja nie będę zabierał głosu w sprawie NBA bo mnie nie interesuje . Zachęcam do lektury następnym razem a nie pisania bzdur

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemysław Kupczyk

Prosiłem byś się do mnie nie odzywał, więc uszanuj to. I to nie ja mam pecha tylko ty masz pecha ,że nie widzisz swojej indolencji, pustosłowia i braku logicznego myślenia. Skasowali mi post bo uznali jedno ze zdań w nim zawartych go za realną groźbę skierowaną wobec Ciebie, co z resztą mi zakomunikowali, a twoje dywagacje o treści merytorycznej moich wypowiedzi można między bajki włożyć ,jak z resztą wszystko co usiłujesz innym sprzedać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.