Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: Norbert Kościuch nie jest wróżką. "Nie decyduję o tym kto jedzie, a kto nie"

Po raz kolejny Norbert Kościuch nie dostał szansy na zaprezentowanie się w PGE Ekstralidze. W przegranym meczu we Wrocławiu (36:54) pojechał tylko w jednym biegu. - Nie decyduję o tym kto jedzie, a kto nie - mówi zawodnik Get Well Toruń.

przeczytaj cały artykuł

simon68

Dziwię się Kosciuchowi .Dobrze wiedział , że podpisuje kontrakt na miejsce kewlara w drużynie , więc o co ma pretensje ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
t częstochowa-Darcy Ward 43

Naprawdę wierzysz w to, że Norbi podpisywał kontrakt ze świadomością tego, że zostaje kevlarem ?. W życiu w to nie uwierzę i jestem przekonany, że Norbi podpisywał kontrakt z opcją uczciwej walki o skład i równego traktowania wszystkich zawodników ( przede wszystkim Holta i Chris ). Czas pokazuje, że Kościuch musiałby w pierwszym biegu przywieźć „3” żeby dostać szansę w biegu kolejnym, bo jak widzimy jedno oczko w biegu otwarcia powoduje, że Norbert definitywnie kończy zawody.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
simon68

Jeżeli Norbert podpisal rzeczywiście z myślą o walce o skład , to jest naiwny . Miał ciepłą posadzkę u p. Witolda , a tak to sezon w plecy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
t częstochowa-Darcy Ward 43

No miał cieplutki etat, ale sam wielokrotnie podkreślał, że chciałby jeszcze spróbować swych sił w E-lipie. No i spróbował... Osobiście szkoda mi Norbiego, bo chłopak faktycznie potrafi jechać i myślę, że gdyby dostawał więcej szans, to i jego wyniki byłyby inne :). Ps. To co ?, w niedzielę witacie torpedę prosto z Władywostoku :). Dobry mecz się szykuje, a Grigorij będzie strasznie szarżował :). Typuję 52:38 :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
simon68

Jak dla mnie to wybór Torunia przez Norberta to nie najbardziej rozsądna decyzja . Wiedział , że tam jest silna 8 i w dodatku pupilek menago . Dlaczego odeszli Miedziak z Pawelkiem ?A co do torpedy :))) Zobaczymy .Dla nas najważniejszy mecz , oby się chłopaki nie spalili i żeby Kosciuch nie miał dnia konia :)))Taki wynik biorę w ciemno .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.