Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: Norbert Kościuch nie jest wróżką. "Nie decyduję o tym kto jedzie, a kto nie"

Po raz kolejny Norbert Kościuch nie dostał szansy na zaprezentowanie się w PGE Ekstralidze. W przegranym meczu we Wrocławiu (36:54) pojechał tylko w jednym biegu. - Nie decyduję o tym kto jedzie, a kto nie - mówi zawodnik Get Well Toruń.

przeczytaj cały artykuł


włodek i mietek

No i wszyscy jak widać murem za Kościuchem a dlaczego? A dlatego,że Panowie w magazynie stanęli w obronie Kościucha.Szanowni znawcy żużla przecież we Wrocku nie było na co czekać. Kościuch nie nadaje się do elity. Jest bardzo wolny czy wy tego nie widzicie.Nie ma startów a później jedzie jakby kij połknął a to,że pokonał Jamroga to czysty fart.Gdyby Jakub nie popełnił błędu by go minął.Jak dla mnie odstawiłbym go od składu i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bezan

Jak twierdzicie że Kościuch jest tak słaby i nie nadaje się do tak wspaniałej elity, to po cholere takiego słabeusza zatrudniać,a ja będę twierdził że jest to zawodnik który mieści się w przedziale 4-7pkt a może tak przyjrzeć się wielkiemu MENAGO

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.