Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska: Tak nie powinno być

- Było mi przykro. Chodziło prawdopodobnie o poglądy polityczne mojego ojca, a tak nie powinno być - tak Agnieszka Radwańska oceniła decyzję o nieprzyznaniu jej miana honorowej obywatelki miasta Krakowa.

przeczytaj cały artykuł

pareidolia

Co zrobiła dla miasta ? Ano całkowicie za darmo rozreklamowała miasto Kraków na świecie. Jest niepoliczalne ilu turystów odwiedziło miasto Kraka, aby przekonać się, gdzie urodziła się i mieszka jedna z najlepszych tenisistek świata, a na pewno w Polsce w historii. Ile napędziła całkowicie bezinteresownie obcej waluty Krakowowi. A kto niby był bardziej w ostatnich tak ważny i tak doceniony, aby otrzymać honorowego obywatela Krakowa, no kto ? Wstyd i jeszcze raz wstyd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ThePresja

Tak, na pewno i na każdym rogu słychać łamane Radwańska. Wypowiadane przez turystów. Tu mi czołg jedzie a na ch kaktus wyrósł. Nie przeceniaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Robertzg

A ty co człowieku w życiu wygrałeś? Prostacki, infantylny tekst. Dla ciebie jest to sport niszowy, dla milionów ludzi na świecie nie. Wszystko co piszesz jest stekiem bzdur świadczącym o twojej inteligencji i poziomie kultury

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.