Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Monako. Robert Kubica może pokazać trochę magii. "Być może to wyścig, którego potrzebuje"

- Jest szansa, choć bardzo mała, że w ten weekend zobaczymy trochę magii Kubicy - twierdzi Jake Michaels z ESPN. Brytyjski dziennikarz przypomina, że w przeszłości Polak potrafił osiągać dobre wyniki w Grand Prix Monako.

przeczytaj cały artykuł

Kiemen

Widze że "żołnierze" Kuczery (z Marysią Kowalską na czele:)) prowadzą szturm. Gratuluję poziomu dyskusji Panowie. Fanboy pisarczyk i kompania braci którzy nie tolerują innego spojrzenia na temat... żałosne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Kiemen

Wszystko to "Gra słów"... oczywiście szacunek i tolerancja to podstawa. Ale brak odpowiedzialności Kuczery za manipulowanie opinią publiczną to jest dla mnie DRAMAT! Inaczej mówiąc szczyt nonszalancji i arogancji połączonej z wyczuwalną nutą fanatyzmu. Nie dziw się że niektórych ludzi to irytuje. Tandeta i brak profesjonalizmu ukierunkowane na ilość informacji o Kubicy to metoda działania tego "pismaka". Wiele osób czy Ci się to podoba czy nie tak to widzi niestety... pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GP.

jesteście żałośni zgłaszacie komentarze które wam się nie podobają i wcale nie są obraźliwe . czemu mój komentarz został usunięty ?
skoro tak wam się tu nie podoba to nie wchodźcie tu. czy to aż takie trudne ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kiemen

Nie zgłosiłem twego komentarza do usunięcia. Gdybyś przeczytał uważnie co napisałem poniżej to zrozumiałbyś jak to działa..."brak odpowiedzialności Kuczery za manipulowanie opinią publiczną to jest dla mnie DRAMAT! " koniec cytatu. Może twój komentarz wkurzył nadredaktorka???:))). Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Maria Kowalska

My nie jestesmy żołnierzami kuczery tylko wiernymi kibicami Roberta, wiesz kto to jest kibic? kibic jest ze swoim sportowcem na dobre i na złe malutki ludziku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.