Dyskusja

Liga Narodów Kobiet. Martyna Grajber bohaterką ostatniej akcji meczu z Niemkami

- Byłam blisko rozgrywającej Niemek. Widziałam, że dotknęła siatkę, dlatego jeszcze w trakcie akcji krzyczałam do sztabu, żeby brał challenge - tłumaczyła Martyna Grajber, przyjmująca reprezentacji Polski. Siatkarki odniosły pierwsze zwycięstwo w tegorocznej Lidze Narodów, pokonując Niemki w czterech setach, choć niewiele brakowało, by wszystko skończyło się w tie-breaku. 

obejrzyj wideo

Śmieszek60

Grajber od chemika przez Montreux do tej pory regres w przyjęciu., wszędzie wchodzi w paradę innym zawodniczkom, czy ona musi grać???Medrzyk ja bije na głowę w przyjęciu i ataku! Stysiak nie ma okazji zagrać swojej siatkówki bo stoi w kwadracie, Kakolewska błędy i błędy, Maj po nieudanym przyjęciu pięknie aktorzy,,Cała ta orkiestra falszuje bo dyrygent nie ma batuty i słuchu, Tradycyjnie muszę to napisać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawa61

Ja bym tylko dodał, że doły Chemika to właśnie dziełko Grajber. Przez nią Mędrzyk cały sezon w kwadracie. Co Ci trenerzy w niej widzą?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.